CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Marhahús - száraz kutyatáp - 12 kg
Kód: DLPCIBKAS0041
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
CALIBRA Dog Life Adult Medium Fresh Marhahús - száraz kutyatáp - 12 kg| Kutyafajta | Minden közepes méretű kutyafajta |
| Súly | 12 kg |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Gluténmentes | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Tanács | CALIBRA Élet |
| Fő íz | Marhahús |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Izomépítés |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Szójamentes | Igen |
| Fajtaméret | Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Kategória | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasítások szerint., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az ételszennyeződés elkerülése érdekében., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom | 14% |
| Nyersrost | 2,5% |
| Fehérjék | 27% |
| Durva hamu | 6% |
| Nedvességtartalom | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 12 kg |
| EAN vonalkód: | 8595706701211 |
| Kutyafajta: | Minden közepes méretű kutyafajta |
| Súly: | 12 kg |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Gluténmentes: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Tanács: | CALIBRA Élet |
| Fő íz: | Marhahús |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Izomépítés |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szójamentes: | Igen |
| Fajtaméret: | Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Zsírtartalom: | 14% |
| Nyersrost: | 2,5% |
| Fehérjék: | 27% |
| Durva hamu: | 6% |
| Nedvességtartalom: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

