Cabletech DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336 DEKÓDER
Kód: DVBCBTTUN0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Cabletech DVB-T2 H.265 HEVC URZ0336 DEKÓDER| Szín | Fekete |
| Demoduláció típusa | QPSK, 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM |
| Időeltolás | Igen |
| Tunerek száma | 1 tuner/tunerek |
| Frekvenciatartomány | 470–862 MHz |
| Rekord | Igen |
| Tuner típusa | Digitális |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 220 - 240 V |
| Áramfogyasztás | 7,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50 Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| Tanúsítvány | CE |
| Magasság | 35 mm |
| Mélység | 94 mm |
| Szélesség | 167 mm |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Digitális optikai audiokimenet | 1 |
| SCART portok száma | 1 |
| Használati utasítás | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Akkumulátor | Igen |
| Médialejátszás | HEVC, HEVC/H.265, H.265, MPEG1, H.264, MPEG4, AVC, MPEG2 |
| Támogatott hangfájl-formátumok | AAC HE, PCM, AAC |
| Digitális jelformátum | DVB-T2, DVB-T |
| Képarány | 4:3, 16:9 |
| Megjelenítési formátum | 576i, 1080i, 1080p, 576p, 720p |
| Jelforrás | Kábel |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DVB-T Receivers |
|---|---|
| Súly: | 0.455 kg |
| EAN vonalkód: | 5901890111171 |
| Szín: | Fekete |
| Demoduláció típusa: | QPSK, 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM |
| Időeltolás: | Igen |
| Tunerek száma: | 1 tuner/tunerek |
| Frekvenciatartomány: | 470–862 MHz |
| Rekord: | Igen |
| Tuner típusa: | Digitális |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 220 - 240 V |
| Áramfogyasztás: | 7,5 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50 Hz |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE |
| Magasság: | 35 mm |
| Mélység: | 94 mm |
| Szélesség: | 167 mm |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Digitális optikai audiokimenet: | 1 |
| SCART portok száma: | 1 |
| Használati utasítás: | Igen |
| Távirányító: | Igen |
| Akkumulátor: | Igen |
| Médialejátszás: | HEVC, HEVC/H.265, H.265, MPEG1, H.264, MPEG4, AVC, MPEG2 |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | AAC HE, PCM, AAC |
| Digitális jelformátum: | DVB-T2, DVB-T |
| Képarány: | 4:3, 16:9 |
| Megjelenítési formátum: | 576i, 1080i, 1080p, 576p, 720p |
| Jelforrás: | Kábel |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

