C&C 5x2 modulární klec prase králík ježek stříbrná 180 x 75 x 37 cm
Kód: DLZCDCKLA0007
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
C&C 5x2 modulární klec prase králík ježek stříbrná 180 x 75 x 37 cm| Typ produktu | Mříž |
| Sezónní nabídka | Jarní, Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Typ zvířete | Hlodavci |
| Barva | Stříbrná |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Otočná kolečka | Ne |
| Kategorie | Pro ježka, Pro myši a krysy, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro morče, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu | Klec |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Hmotnost | 8,5 kg |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 750 mm |
| Hloubka | 370 mm |
| Varování | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 5.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5065006565194 |
| Typ produktu: | Mříž |
| Sezónní nabídka: | Jarní, Léto s vaším domácím mazlíčkem |
| Typ zvířete: | Hlodavci |
| Barva: | Stříbrná |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Otočná kolečka: | Ne |
| Kategorie: | Pro ježka, Pro myši a krysy, Pro králíka, Pro nočního ptáka, Pro morče, Pro hlodavce |
| Kategorie produktu: | Klec |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Hmotnost: | 8,5 kg |
| Šířka: | 1800 mm |
| Výška: | 750 mm |
| Hloubka: | 370 mm |
| Varování: | Ujistěte se, že je klec správně sestavena, aby se zabránilo riziku úniku zvířat., Ujistěte se, že je klec řádně větrána, aby byla zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu pro zvíře., Pravidelně kontrolujte stav klece, zda nedošlo k poškození, které by mohlo představovat riziko pro zvířata. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

