C&C Moduláris kutyafuttató 180x75 cm
Kód: DLZCDCKLA0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
C&C Moduláris kutyafuttató 180x75 cm| Szín | Fekete |
| Állattípus | Kutya |
| Háziállat típusának ajánlott | Kutya |
| Forgógörgők | Nem |
| Kategória | A kutyádnak, az éjszakai bagolynak |
| Szezonális ajánlat | Tavaszi |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória | Járóka |
| Súly | 5,5 kg |
| Magasság | 750 mm |
| Szélesség | 1800 mm |
| Mélység | 370 mm |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy a menedék stabil és jól összeszerelt, hogy megakadályozza a felborulást., Ne hagyja kutyáját hosszú ideig felügyelet nélkül a kutyaházban., Rendszeresen ellenőrizze a kutyaházat sérülések és éles szélek szempontjából, amelyek sérülést okozhatnak kutyájának. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages and transporters |
|---|---|
| Súly: | 4.14 kg |
| EAN vonalkód: | 5065006565033 |
| Szín: | Fekete |
| Állattípus: | KUTYA |
| Háziállat típusának ajánlott: | KUTYA |
| Forgógörgők: | Nem |
| Kategória: | A kutyádnak, Az éjszakai bagolynak |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Termékkategória: | Járóka |
| Súly: | 5,5 kg |
| Magasság: | 750 mm |
| Szélesség: | 1800 mm |
| Mélység: | 370 mm |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a menedék stabil és jól összeszerelt, hogy megakadályozza a felborulást., Ne hagyd a kutyádat hosszabb ideig felügyelet nélkül a kennelben., Rendszeresen ellenőrizze a kennelt sérülések és éles szélek szempontjából, amelyek sérülést okozhatnak a kutyának. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

