C&C moduláris ketrec 3x2 + Galéria 2x1 + Rámpa ezüst
Kód: DLZCDCKLA0008
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
C&C moduláris ketrec 3x2 + Galéria 2x1 + Rámpa ezüst| Könnyű tisztítás | Igen |
| Szín | Ezüst, Fekete |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Anyag | Fém, Technopolimer |
| Termékkategória | Ketrec |
| Terméktípus | Bárok |
| Állattípus | Tengeri malac |
| Forgógörgők | Nem |
| Szezonális ajánlat | Tavaszi |
| Kategória | Tengerimalacoknak, Nyulaknak, Éjszakai madaraknak, Sünöknek, Rágcsálóknak, Egereknek és patkányoknak |
| Súly | 9,5 kg |
| Szélesség | 1100 mm |
| Magasság | 750 mm |
| Mélység | 750 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy megakadályozza az állatok szökésének kockázatát. Győződjön meg arról, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy biztosítsa az állat számára a megfelelő légáramlást. Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages |
|---|---|
| Súly: | 8.2 kg |
| EAN vonalkód: | 5065006565255 |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Anyag: | Fém, Technopolimer |
| Termékkategória: | Ketrec |
| Terméktípus: | Bárok |
| Állattípus: | Tengeri malac |
| Forgógörgők: | Nem |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Kategória: | Tengerimalacoknak, A nyúlnak, Az éjszakai bagolynak, A sündisznónak, Rágcsálók számára, Egerek és patkányok számára |
| Súly: | 9,5 kg |
| Szélesség: | 1100 mm |
| Magasság: | 750 mm |
| Mélység: | 750 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően van összeszerelve, hogy elkerülje az állatok szökésének kockázatát., Győződjön meg róla, hogy a ketrec megfelelően szellőzik, hogy az állat számára elegendő légáramlás biztosított legyen., Rendszeresen ellenőrizze a ketrec állapotát olyan sérülések szempontjából, amelyek veszélyt jelenthetnek az állatokra. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

