Buxton BHP 8700 Black - Bluetooth sluchátka (černá)
Kód: MISBXTSLU0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Buxton BHP 8700 Black - Bluetooth sluchátka (černá)| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Hloubka | 81 mm |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 197 mm |
| Hmotnost | 224 g |
| Maximální dosah | 50 m |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 BLE |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| USB konektor | USB typu C |
| Kontrola | Tlačítka |
| Typ produktu | Sluchátka |
| Barva | Černá |
| Doporučené použití | Hudba / rozhovory |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Rychlonabíjení | 10 min |
| Kapacita baterie | 400 mAh |
| Nabíjení přes USB | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Doba nabíjení baterie | 2 hodiny |
| Obsah balení | Nabíjecí kabel x 1, Sluchátka, Uživatelský manuál |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Skladujte mimo dosah zdrojů tepla. |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Impedance | 32 ohm |
| Citlivost sluchátek | 96 dB +/- 3 dB |
| Redukce šumu | Ne |
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.38 kg |
| EAN vonalkód: | 8590669358069 |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Mélység: | 81 mm |
| Szélesség: | 160 mm |
| Magasság: | 197 mm |
| Súly: | 224 g |
| Maximális hatósugár: | 50 méter |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | |
| Csatlakozási technológia: | Vezeték nélküli |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Ellenőrzés: | Gombok |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Szín: | Fekete |
| Ajánlott felhasználás: | Zene/interjúk |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 400mAh |
| Töltés USB-n keresztül: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor töltési ideje: | 2 óra |
| A csomag tartalma: | Fejhallgatók, Felhasználói kézikönyv |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a vízzel és nedvességgel való érintkezést., Hőforrásoktól távol tárolandó. |
| Egységvezérlő: | 4 cm |
| Fejhallgató frekvenciája: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancia: | 32 ohm |
| Fejhallgató érzékenysége: | 96dB +/- 3dB |
| Zajcsökkentés: | Nem |
| Mikrofon típusa: | Beépített |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

