BUTCHER'S Original Marhahúsos - száraz kutyaeledel - 10 kg
Kód: DLPBHRKAS0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BUTCHER'S Original Marhahúsos - száraz kutyaeledel - 10 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Igen |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat speciális igényei | Megfelelő emésztés, Általános egészség, Izomtömeg védelme |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 10 kg |
| Gluténmentes | Nem |
| Szójamentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés, Általános egészség, Emésztési támogatás |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Fő íz | Marhahús |
| Tanács | HENTES Eredeti |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Kategória | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Fehérjék | 20% |
| Zsírtartalom | 7,5% |
| Nyersrost | 3% |
| Nedvességtartalom | 8,5% |
| Durva hamu | 9% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.13 kg |
| EAN vonalkód: | 5011792010479 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Igen |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat speciális igényei: | Megfelelő emésztés, Általános egészségi állapot, Izomtömeg-védelem |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 10 kg |
| Gluténmentes: | Nem |
| Szójamentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Általános egészségi állapot, Emésztés támogatása |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Fő íz: | Marhahús |
| Tanács: | HENTES Eredeti |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Fehérjék: | 20% |
| Zsírtartalom: | 7,5% |
| Nyersrost: | 3% |
| Nedvességtartalom: | 8,5% |
| Durva hamu: | 9% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

