BSTech ragasztószalag Smart Acrylic átlátszó 48 x 60 36 db.
Kód: ARPBTPTAS0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BSTech ragasztószalag Smart Acrylic átlátszó 48 x 60 36 db.| Ragasztó típusa | Akril |
| Szélesség | 48 mm |
| Szalag színe | Átlátszó |
| Hossz | 60 méter |
| Mennyiség (külső karton) | 36 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wrapping tapes |
|---|---|
| Súly: | 0.8 kg |
| EAN vonalkód: | 5905868661842 |
| Ragasztó típusa: | Akril |
| Szélesség: | 48 mm |
| Szalag színe: | Átlátszó |
| Hossz: | 60 méter |
| Mennyiség (külső karton): | 36 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

