BSTech futárkártyák C5 235x175 mm 1000 db.
Kód: ARPBTPKOP0012
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BSTech futárkártyák C5 235x175 mm 1000 db.| Szín | Átlátszó |
| Mark | C5 |
| Anyag | Fólia |
| Szélesség | 175 mm |
| Hossz | 235 mm |
| Mennyiség (belső karton) | 1000 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Envelopes |
|---|---|
| Súly: | 5 kg |
| EAN vonalkód: | 5905868661231 |
| Szín: | Átlátszó |
| Mark: | C5 |
| Anyag: | Fólia |
| Szélesség: | 175 mm |
| Hossz: | 235 mm |
| Mennyiség (belső karton): | 1000 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

