BSTech C6 futárjegyek 175x132 mm 1000 db.
Kód: ARPBTPKOP0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BSTech C6 futárjegyek 175x132 mm 1000 db.| Mark | C6 |
| Anyag | Fólia |
| Szín | Átlátszó |
| Hossz | 175 mm |
| Szélesség | 132 mm |
| Mennyiség (belső karton) | 1000 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Envelopes |
|---|---|
| Súly: | 2.85 kg |
| EAN vonalkód: | 5905868661248 |
| Mark: | C6 |
| Anyag: | Fólia |
| Szín: | Átlátszó |
| Hossz: | 175 mm |
| Szélesség: | 132 mm |
| Mennyiség (belső karton): | 1000 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

