BSTech akril csomagolószalag 48*60 m barna karton 36 db
Kód: ARPBTPTAS0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
BSTech akril csomagolószalag 48*60 m barna karton 36 db| Szalag színe | Barna |
| Ragasztó típusa | Akril |
| Szélesség | 48 mm |
| Hossz | 60 méter |
| Darabszám csomagonként | 36 darab |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Wrapping tapes |
|---|---|
| Súly: | 5.15 kg |
| EAN vonalkód: | 5905868661835 |
| Szalag színe: | Barna |
| Ragasztó típusa: | Akril |
| Szélesség: | 48 mm |
| Hossz: | 60 méter |
| Darabszám csomagonként: | 36 darab |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

