Brother DR-B023 dob lézernyomtatóhoz Eredeti 1 darab
Kód: BEBBROBRO0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother DR-B023 dob lézernyomtatóhoz Eredeti 1 darab| Modell | Eredeti |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Patronok visszavétele és újrahasznosítása | Igen |
| Oldalkapacitás | 12000 oldal |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Raklap típusa | 800 x 1200 mm |
| Raklap súlya | 165,6 kg |
| Raklap magassága | 18,3 cm |
| Rétegek száma egy raklapon | 6 darab |
| Dobozok száma raklaponként | 36 darab |
| Kartonok száma rétegenként | 6 darab |
| Raklapon lévő darabszám | 108 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | A használt hordókat a használt elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyein dobja ki., Szembe kerülés esetén azonnal öblítse ki bő vízzel és forduljon orvoshoz., Kerülje a hordóban lévő anyaggal való közvetlen érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 1.145 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766779647 |
| Modell: | Eredeti |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Patronok visszavétele és újrahasznosítása: | Igen |
| Oldalkapacitás: | 12000 oldal |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Raklap típusa: | 800 x 1200 mm |
| Raklap súlya: | 165,6 kg |
| Raklap magassága: | 18,3 cm |
| Rétegek száma egy raklapon: | 6 darab |
| Dobozok száma egy raklapon: | 36 darab |
| Kartonok száma rétegenként: | 6 darab |
| Raklapon lévő darabszám: | 108 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | A használt hordókat a használt elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyein dobja ki., Szembe kerülés esetén azonnal bő vízzel öblítse ki és forduljon orvoshoz., Kerülje a dobban lévő anyaggal való közvetlen érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

