Brother DR-421CL dob lézernyomtatóhoz Eredeti 1 darab
Kód: BEBBROBRO0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother DR-421CL lézernyomtató dobegység eredeti 1 darab| Nyomdafestékek | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Modell | Eredeti |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Szín | Fekete |
| Többszörös kiszerelés | Nem |
| Oldalkapacitás | 30000 oldal |
| Kompatibilitás | HL-L8260CDW, HL-L8360CDW, HL-L9310CDW, HL-L9310CDWT, HL-L9310CDWTT, DCP L8410CDW, MFC L8690CDW, MFC L8900CDW, MFC L9570CDW, MFC L9570CDWT |
| Szélesség | 423 mm |
| Magasság | 453 mm |
| Mélység | 225 mm |
| Súly | 1,64 kg |
| Súly csomagolással együtt | 2,67 kg |
| Raklap típusa | 1200 x 1000 mm |
| Dobozok száma egy raklapon | 28 darab |
| Raklap magassága | 16,9 cm |
| Raklapon lévő darabszám | 28 darab |
| Rétegek száma egy raklapon | 7 darab |
| Kartonok száma rétegenként | 4 darab |
| Raklap súlya | 93,2 kg |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | Szembe kerülés esetén azonnal bő vízzel öblítse ki és forduljon orvoshoz., A használt hordókat a használt elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyein dobja ki., Kerülje a hordóban lévő anyaggal való közvetlen érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 2.69 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766771894 |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Cián, Bíbor, Sárga |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Modell: | Eredeti |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szín: | Fekete |
| Többszörös kiszerelés: | Nem |
| Oldalkapacitás: | 30000 oldal |
| Kompatibilitás: | HL-L8260CDW, HL-L8360CDW, HL-L9310CDW, HL-L9310CDWT, HL-L9310CDWTT, DCP L8410CDW, MFC L8690CDW, MFC L8900CDW, MFC L9570CDW, MFC L9570CDWT |
| Szélesség: | 423 mm |
| Magasság: | 453 mm |
| Mélység: | 225 mm |
| Súly: | 1,64 kg |
| Súly csomagolással együtt: | 2,67 kg |
| Raklap típusa: | 1200 x 1000 mm |
| Dobozok száma egy raklapon: | 28 darab |
| Raklap magassága: | 16,9 cm |
| Raklapon lévő darabszám: | 28 darab |
| Rétegek száma egy raklapon: | 7 darab |
| Kartonok száma rétegenként: | 4 darab |
| Raklap súlya: | 93,2 kg |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | Szembe kerülés esetén azonnal bő vízzel öblítse ki és forduljon orvoshoz., A használt hordókat a használt elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyein dobja ki., Kerülje a dobban lévő anyaggal való közvetlen érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

