Brother DR-3400 lézernyomtató dobegység eredeti 1 darab
Kód: EXPBROBBR0042
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother DR-3400 lézernyomtató dobegység eredeti 1 darab| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Oldalkapacitás | 50000 oldal |
| Modell | Eredeti |
| Többszörös kiszerelés | Nem |
| Szín | Fekete |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Nyomdafestékek | Fekete, Fehér |
| Kompatibilitás | HL-L5000D, HL-L5100DN, HL-L5100DNT, HL-L5200DW, HL-L5200DWT, HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6300DWT, HL-L6400DW, HL-L6400DW, DCP L5500DN, DCP L6600DW, MFC L5700DN, MFC L5750DW, MFC L6800DW, MFC L6800DWT, MFC L6900DW, MFC L6900DWT |
| Szélesség | 361 mm |
| Magasság | 228 mm |
| Mélység | 131 mm |
| Súly | 630 g |
| Súly csomagolással együtt | 670 g |
| Raklap típusa | 800 x 1200 mm |
| Raklapon lévő darabszám | 81 darab |
| Kartonok száma rétegenként | 3 darab |
| Rétegek száma egy raklapon | 9 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Dobozok száma egy raklapon | 27 darab |
| Raklap súlya | 309,6 kg |
| Raklap magassága | 14,6 cm |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezetre veszélyes |
| Figyelmeztetés | A használt hordókat a használt elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyein dobja ki., Szembe kerülés esetén azonnal öblítse ki bő vízzel és forduljon orvoshoz., Kerülje a hordóban lévő anyaggal való közvetlen érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.93 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766755757 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Oldalkapacitás: | 50000 oldal |
| Modell: | Eredeti |
| Többszörös kiszerelés: | Nem |
| Szín: | Fekete |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Nyomdafestékek: | Fekete, Fehér |
| Kompatibilitás: | HL-L5000D, HL-L5100DN, HL-L5100DNT, HL-L5200DW, HL-L5200DWT, HL-L6250DN, HL-L6300DW, HL-L6300DWT, HL-L6400DW, HL-L6400DW, DCP L5500DN, DCP L6600DW, MFC L5700DN, MFC L5750DW, MFC L6800DW, MFC L6800DWT, MFC L6900DW, MFC L6900DWT |
| Szélesség: | 361 mm |
| Magasság: | 228 mm |
| Mélység: | 131 mm |
| Súly: | 630 g |
| Súly csomagolással együtt: | 670 g |
| Raklap típusa: | 800 x 1200 mm |
| Raklapon lévő darabszám: | 81 darab |
| Kartonok száma rétegenként: | 3 darab |
| Rétegek száma egy raklapon: | 9 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Dobozok száma egy raklapon: | 27 darab |
| Raklap súlya: | 309,6 kg |
| Raklap magassága: | 14,6 cm |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS07: Ártalmas, GHS09: Környezeti veszélyek |
| Figyelmeztetés: | A használt hordókat a használt elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyein dobja ki., Szembe kerülés esetén azonnal bő vízzel öblítse ki és forduljon orvoshoz., Kerülje a dobban lévő anyaggal való közvetlen érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

