Brother DR-1090 dob lézernyomtatóhoz Eredeti 1 darab
Kód: BEBBROBRO0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Brother DR-1090 dob lézernyomtatóhoz Eredeti 1 darab| Oldalkapacitás | 10000 oldal |
| Nyomtatási technológia | Lézernyomtatás |
| Modell | Eredeti |
| Márkakompatibilitás | Testvér |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Többszörös kiszerelés | Nem |
| Kompatibilitás | DCP-1622WE, HL-1222WE, DCP-1623WE, HL-1223WE |
| Raklap típusa | 800 x 1200 mm |
| Raklap súlya | 98,6 kg |
| Kartonok száma rétegenként | 6 darab |
| Harmonizált Rendszerkód | 84439990 |
| Raklapon lévő darabszám | 144 darab |
| Dobozok száma raklaponként | 48 darab |
| Raklap magassága | 17,5 cm |
| Rétegek száma egy raklapon | 8 darab |
| Figyelmeztető piktogramok | GHS09: Környezeti veszély, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés | Szembe kerülés esetén azonnal bő vízzel öblítse ki és forduljon orvoshoz., Kerülje a hordóban lévő anyaggal való közvetlen érintkezést., A használt hordókat a használt elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyein dobja ki. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For Brother printers |
|---|---|
| Súly: | 0.41 kg |
| EAN vonalkód: | 4977766760317 |
| Oldalkapacitás: | 10000 oldal |
| Nyomtatási technológia: | Lézernyomtatás |
| Modell: | Eredeti |
| Márkakompatibilitás: | Testvér |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Többszörös kiszerelés: | Nem |
| Kompatibilitás: | DCP-1622WE, HL-1222WE, DCP-1623WE, HL-1223WE |
| Raklap típusa: | 800 x 1200 mm |
| Raklap súlya: | 98,6 kg |
| Kartonok száma rétegenként: | 6 darab |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84439990 |
| Raklapon lévő darabszám: | 144 darab |
| Dobozok száma egy raklapon: | 48 darab |
| Raklap magassága: | 17,5 cm |
| Rétegek száma egy raklapon: | 8 darab |
| Figyelmeztető piktogramok: | GHS09: Környezeti veszélyek, GHS07: Ártalmas |
| Figyelmeztetés: | Szembe kerülés esetén azonnal bő vízzel öblítse ki és forduljon orvoshoz., Kerülje a dobban lévő anyaggal való közvetlen érintkezést., A használt hordókat a használt elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyein dobja ki. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

