Beyerdynamic PRO X USB-C - Kábel USB-C - Mini XLR, 1.6 m
Kód: NGLBYEKAB0002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beyerdynamic PRO X USB-C - Kábel USB-C - Mini XLR, 1.6 m| Terméktípus | USB-C - Mini XLR kábel |
| Súly | 45 g |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Csatlakozó neme 2 | Női |
| Csatlakozó neme 1 | Férfi |
| 1. csatlakozó | USB-C |
| 2. csatlakozó | Mini XLR (3 tűs) |
| Szín | Fekete |
| Kábelhossz | 1,6 méter |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cables |
|---|---|
| Súly: | 0.092 kg |
| EAN vonalkód: | 4010118728495 |
| Terméktípus: | USB-C - Mini XLR kábel |
| Súly: | 45 g |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Csatlakozó neme 2: | Női |
| Csatlakozó neme 1: | Férfi |
| 1. csatlakozó: | USB-C |
| 2. csatlakozó: | mini XLR (3 tűs) |
| Szín: | Fekete |
| Kábelhossz: | 1,6 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

