Beretta M92 FS HME pisztoly ASG rugóval
Kód: STZASGWIA0006
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beretta M92 FS HME pisztoly ASG rugóval| Súly | 635 g |
| Hossz | 216 mm |
| Terméktípus | ASG rugós pisztoly |
| Tálca típusa | Alacsony tőkésítésű |
| Kezdeti sebesség | 220 képkocka/másodperc |
| Tálca kapacitása | 12 db. |
| Felvételi távolság | 15 méter |
| A labdák súlya | 0,12 g / 0,20 g |
| Szín | Fekete |
| Figyelmeztetés | Ne célozzon emberekre vagy állatokra. A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést. |
| Anyag | Polimer, fém |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| Súly: | 0.81 kg |
| EAN vonalkód: | 4000844566188 |
| Súly: | 635 g |
| Hossz: | 216 mm |
| Terméktípus: | ASG rugós pisztoly |
| Tálca típusa: | Alacsony tőkésítésű |
| Kezdeti sebesség: | 220 képkocka/másodperc |
| Tálca kapacitása: | 12 db. |
| Felvételi távolság: | 15 méter |
| A labdák súlya: | 0,12 g / 0,20 g |
| Szín: | Fekete |
| Figyelmeztetés: | Ne célozzon emberekre vagy állatokra., A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést. |
| Anyag: | Polimer, Fém |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

