Beretta M9 World Defender pisztoly ASG rugós tárral
Kód: STZASGWIA0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beretta M9 World Defender pisztoly ASG rugós tárral| Hossz | 219 mm |
| Súly | 400 g |
| Kaliber | 6 mm |
| Szín | Fekete |
| Figyelmeztetés | Ne célozzon emberekre vagy állatokra. A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést. |
| Anyag | Technopolimer |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| Súly: | 0.515 kg |
| EAN vonalkód: | 4000844487742 |
| Hossz: | 219 mm |
| Súly: | 400 g |
| Kaliber: | 6 mm |
| Szín: | Fekete |
| Figyelmeztetés: | Ne célozzon emberekre vagy állatokra., A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést. |
| Anyag: | Technopolimer |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

