Beretta Elite II légpisztoly (szemüveg + golyók)
Kód: STZBTAWIA0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Beretta Elite II légpisztoly (szemüveg + golyók)| Súly | 686 g |
| Hossz | 215 mm |
| Hossz (cm) (külső karton) | 12,3 cm (hordók) |
| Maximális sebesség | 125 m/s |
| (cdm) Lövedékek száma | 18 éves |
| Ágy | Fa |
| Hordó típusa | Szálas |
| Légpuska típus | CO2-energia |
| Menetes henger | Igen |
| Biztonsági kapcsoló | Manuálisan |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Vasúti | 22 mm |
| Felvételi mód | Kettős hatású |
| Kimeneti energia | 2,8 J |
| Lövés típusa | 4,46 mm-es acélgolyó |
| Szín | Fekete |
| Figyelmeztetés | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne célozzon emberekre vagy állatokra., A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést. |
| Anyag | Polimer |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| Súly: | 0.968 kg |
| EAN vonalkód: | 4000844412393 |
| Súly: | 686 g |
| Hossz: | 215 mm |
| Hossz (cm) (külső karton): | 12,3 cm (hordók) |
| Maximális sebesség: | 125 m/s |
| (cdm) Lövedékek száma: | 18 éves |
| Ágy: | Fa |
| Hordó típusa: | Szálas |
| Légpuska típus: | CO2-energia |
| Menetes henger: | Igen |
| Biztonsági kapcsoló: | Manuálisan |
| Kaliber: | 4,5 mm |
| Vasúti: | 22 mm |
| Felvételi mód: | Kettős hatású |
| Kimeneti energia: | 2,8 J |
| A lövés típusa: | 4,46 mm-es acélgolyó |
| Szín: | Fekete |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó., Ne célozzon emberekre vagy állatokra., A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést. |
| Anyag: | Polimer |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

