ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB fekete MIDI torony, fekete
Kód: OBUASUOBU0042
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF GAMING GT502 Horizon TG ARGB fekete MIDI torony, fekete| Támogatott fix lemezméretek | 2,5, 3,5" |
| 2,5"-os rekeszek száma | 4 |
| Edzett üvegpanel(ek) | Igen |
| Formátum | Midi torony |
| Alkalmas | Játék |
| Világítás | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza | 40 cm |
| Oldalsó ablak | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok | Micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Modell | PC |
| RGB vezérlőgomb | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság | 16,3 cm |
| 3,5"-os rekeszek száma | 4 |
| Maximális tápegység hossza | 20 cm |
| Szín | Fekete |
| Porszűrő | Igen |
| Bővítőhelyek száma | 8 |
| Magasság | 450 mm |
| Szélesség | 285 mm |
| Súly | 11,9 kg |
| Mélység | 446 mm |
| Súly csomagolással együtt | 14 kg |
| Csomag magassága | 557 mm |
| Csomagolási mélység | 525 mm |
| Csomag szélessége | 380 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port | Igen |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma | 1 |
| Beszerelt oldalsó ventilátorok | 3x 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.) | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők | 120 |
| Telepített felső ventilátorok | 3x 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.) | 1 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők | 120, 140 mm |
| Támogatott hátsó hűtőméretek | 120 mm |
| Folyadékhűtési képesség | Igen |
| Támogatott felső hűtőborda méretek | 120, 280, 360 mm, 140, 240 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok | 1x 120 mm |
| Tápegység mellékelve | Nem |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 13.9 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387696613 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 2.5, 3,5" |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 4 |
| Edzett üvegpanel(ek): | Igen |
| Formátum: | Midi torony |
| Alkalmas: | Játék |
| Világítás: | Igen |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 40 cm |
| Oldalsó ablak: | Igen |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Modell: | PC |
| RGB vezérlőgomb: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16,3 cm |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 4 |
| Maximális tápegység hossza: | 20 cm |
| Szín: | Fekete |
| Porszűrő: | Igen |
| Bővítőhelyek száma: | 8 |
| Magasság: | 450 mm |
| Szélesség: | 285 mm |
| Súly: | 11,9 kg |
| Mélység: | 446 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 14 kg |
| Csomag magassága: | 557 mm |
| Csomagolási mélység: | 525 mm |
| Csomag szélessége: | 380 mm |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| Beszerelt oldalsó ventilátorok: | 3x 120 mm |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 |
| Telepített felső ventilátorok: | 3x 120 mm |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 120, 140 mm |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 120, 280, 360 mm, 140, 240 |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

