ASUS TUF Gaming F16 FX608JPR-I7161 i7 14650HX 16.0" FHD+ 165 Hz IPS-szintű 300 nit AG 16 GB DDR5 5600 SSD 1 TB GeForce RTX 5070 8 GB WLAN+BT LAN Kamera 1080p 90 Whs NoOS Jaeger Szürke
Kód: MOBASUGAM0063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS TUF Gaming F16 FX608JPR-I7161 i7 14650HX 16.0" FHD+ 165 Hz IPS-szintű 300 nit AG 16 GB DDR5 5600 SSD 1 TB GeForce RTX 5070 8 GB WLAN+BT LAN Kamera 1080p 90 Whs NoOS Jaeger Szürke| Processzor gyorsítótára | 30 MB |
| Processzor modell | i7-14650HX |
| Processzorgeneráció | Intel Core i7-14xxx |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2,2 GHz |
| Processzor gyártója | Intel |
| Processzorszálak száma | 24 |
| Processzor órajelsebessége | 5,2 GHz |
| Processzor típusa | Intel® Core™ i7 |
| Processzormagok száma | 16 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SSD interfész | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Igen |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás | 1 TB |
| Teljes SSD-kapacitás | 1 TB |
| SSD formátum | M.2 |
| Adapter kimeneti áram | 14 A |
| Adapter tápellátás | 280 W |
| Adapter kimeneti feszültsége | 20 V |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Szín neve | Jaeger Gray |
| Terméktípus | Laptop |
| Szín | Szürke |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Numerikus billentyűk | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe | RGB |
| Másodpilóta kulcs | Igen |
| Hangszórók | 2 x 2W |
| Hangrendszer | Dolby Atmos |
| Magasság (hátul) | 2,73 cm |
| Magasság (elöl) | 1,79 cm |
| Mélység | 26,9 mm |
| Szélesség | 35,4 mm |
| Súly | 2,2 kg |
| Biztosított operációs rendszer | Nem |
| Thunderbolt 4 portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 FRL |
| HDMI portok száma | 1 |
| Belső memória | 16 GB |
| Belső memória típusa | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek | 2x SO-DIMM |
| Memóriaformátum | SO-DIMM |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| NVIDIA G-SYNC | Igen |
| Grafikus kártya memóriája | 8 GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Diszkrét grafikus memória típusa | GDDR7 |
| Diszkrét GPU gyártó | NVIDIA |
| Diszkrét grafikus adapter | Igen |
| NVIDIA Advanced Optimus | Igen |
| Kijelző átlója | 40,6 cm (16") |
| Színtér | sRGB |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Panel típusa | IPS szint |
| Natív képarány | 16:10 |
| Maximális felépülési sebesség | 165 Hz |
| Előlapi kamera | Igen |
| Infravörös kamera | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD | Full HD |
| Akkumulátor kapacitása | 90 Wh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátorcellák száma | 4 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 4.3 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636101134 |
| Processzor gyorsítótára: | 30 MB |
| Processzor modell: | i7-14650HX |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-14xxx |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,2 GHz |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorszálak száma: | 24 |
| Processzor órajelsebessége: | 5,2 GHz |
| Processzor típusa: | Intel® Core™ i7 |
| Processzormagok száma: | 16 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Igen |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás: | 1 TB |
| SSD teljes kapacitása: | 1 TB |
| SSD formátum: | M.2 |
| Adapter kimeneti áram: | 14 A |
| Adapter tápellátás: | 280 W |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 20V |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50–60 Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Szín neve: | Jaeger Gray |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Szürke |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Billentyűzet háttérvilágításának színe: | RGB |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Hangszórók: | 2 x 2W |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Magasság (hátul): | 2,73 cm |
| Magasság (elöl): | 1,79 cm |
| Mélység: | 26,9 mm |
| Szélesség: | 35,4 mm |
| Súly: | 2,2 kg |
| Biztosított operációs rendszer: | Nem |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 3 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 FRL |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| NVIDIA G-SYNC: | Igen |
| Grafikus kártya memóriája: | 8 GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Diszkrét grafikus memória típusa: | GDDR7 |
| Diszkrét GPU gyártó: | NVIDIA |
| Diszkrét grafikus adapter: | Igen |
| NVIDIA Advanced Optimus: | Igen |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Színtér: | sRGB |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Panel típusa: | IPS szint |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Maximális felépülési sebesség: | 165 Hz |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Akkumulátor kapacitása: | 90 Wh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátorcellák száma: | 4 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

