ASUS Prime AP303 Mesh Midi Tower Černá
Kód: OBUASUOBU0060
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS Prime AP303 Mesh Midi Tower Černá| Podporované pevné velikosti disků | 2.5, 3.5" |
| Počet expanzních slotů | 7 |
| Materiál | Kov |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Počet 2.5" pozic | 2 |
| Podporované formáty základní desky | Micro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Maximální délka PSU | 18 cm |
| Osvětlení | Ne |
| Vhodné pro | Hraní |
| Boční okno | Ne |
| Počet 3,5" pozic | 1 |
| Maximální délka grafické karty | 36 cm |
| Model | PC |
| Formát | Midi Tower |
| Barva | Černá |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Maximální výška CPU chladiče | 16,5 cm |
| Hmotnost | 6,8 kg |
| Výška | 425 mm |
| Šířka | 215 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Výška balení | 465 mm |
| Hloubka balení | 571 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,1 kg |
| Šířka balení | 285 mm |
| Hlasitost | 44 l |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet portů USB 3.2 Gen 2x2 Typ-C | 1 |
| Podporované velikosti horních chladičů | 280, 240, 120, 140, 360 mm |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120 mm |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Počet podporovaných zadních ventilátorů (max) | 1 |
| Podporované průměry vrchních ventilátorů | 120, 140 |
| Počet podporovaných horních ventilátorů (max) | 3 |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 mm |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 8.13 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636165051 |
| Támogatott fix lemezméretek: | 2.5, 3,5" |
| Bővítőhelyek száma: | 7 |
| Anyag: | Fém |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| 2,5"-os rekeszek száma: | 2 |
| Támogatott alaplapformátumok: | Mikro ATX, Mini-ITX, ATX |
| Maximális tápegység hossza: | 18 cm |
| Világítás: | Nem |
| Alkalmas: | Játék |
| Oldalsó ablak: | Nem |
| 3,5"-os rekeszek száma: | 1 |
| Grafikus kártya maximális hossza: | 36 cm |
| Modell: | PC |
| Formátum: | Midi torony |
| Szín: | Fekete |
| Porszűrő: | Igen |
| Maximális CPU hűtő magasság: | 16,5 cm |
| Súly: | 6,8 kg |
| Magasság: | 425 mm |
| Szélesség: | 215 mm |
| Mélység: | 485 mm |
| Csomag magassága: | 465 mm |
| Csomagolási mélység: | 571 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 8,1 kg |
| Csomag szélessége: | 285 mm |
| Kötet: | 44 liter |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C portok száma: | 1 |
| Támogatott felső hűtőborda méretek: | 280, 240, 120, 140, 360 mm |
| Támogatott hátsó hűtőméretek: | 120 mm |
| Folyadékhűtési képesség: | Igen |
| Támogatott hátsó ventilátorok száma (max.): | 1 |
| Támogatott felső ventilátorátmérők: | 120, 140 |
| Támogatott felső ventilátorok száma (max.): | 3 |
| Támogatott hátsó ventilátorátmérők: | 120 mm |
| Beszerelt hátsó ventilátorok: | 1x 120 mm |
| Tápegység mellékelve: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

