ASUS Prime AP201 MicroATX Mini Tower Bílá
Kód: OBUASUOBU0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS Prime AP201 MicroATX Mini Tower Bílá| Podporované pevné velikosti disků | 3.5", 2.5 |
| Kombo HDD/SDD rám | Ano |
| Formát SSD | 2.5" |
| Barva | Bílá |
| Formát | Mini Tower |
| Vhodné pro | Hraní |
| Počet expanzních slotů | 4 |
| Protiprachový filtr | Ano |
| Podporované formáty základní desky | Mini-ITX, Micro ATX |
| Počet 2.5" pozic | 1 |
| Počet interních 3,5" pozic | 3 |
| Vylepšená správa kabelů | Ano |
| Maximální délka PSU | 18 cm |
| Osvětlení | Ne |
| Počet 3,5" pozic | 3 |
| Model | PC |
| Maximální délka grafické karty | 33,8 cm |
| Maximální výška CPU chladiče | 17 cm |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 4 |
| Boční okno | Ne |
| Hloubka | 350 mm |
| Hmotnost | 5,8 kg |
| Výška | 460 mm |
| Šířka | 205 mm |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Podporované velikosti horních chladičů | 360 mm, 120, 280, 240, 140 |
| Instalované zadní ventilátory | 1x 120 mm |
| Podporované velikosti zadních chladičů | 120 |
| Podporované průměry zadních ventilátorů | 120 |
| Schopnost kapalinového chlazení | Ano |
| Varování | Uchovávejte výrobek mimo dosah zdrojů vody, aby nedošlo k poškození elektrickým proudem., Pozor na ostré hrany při montáži., Zajistěte dostatečné větrání krytu, aby nedošlo k přehřátí součástí. |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů | ATX |
| Napájecí zdroj v ceně | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Computer cases |
|---|---|
| Súly: | 6.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4711081771913 |
| Podporované pevné velikosti disků: | 3.5", 2.5 |
| Kombo HDD/SDD rám: | Ano |
| Formát SSD: | 2.5" |
| Barva: | Bílá |
| Formát: | Mini Tower |
| Vhodné pro: | Hraní |
| Počet expanzních slotů: | 4 |
| Protiprachový filtr: | Ano |
| Podporované formáty základní desky: | Mini-ITX, Micro ATX |
| Počet 2.5" pozic: | 1 |
| Počet interních 3,5" pozic: | 3 |
| Vylepšená správa kabelů: | Ano |
| Maximální délka PSU: | 18 cm |
| Osvětlení: | Ne |
| Počet 3,5" pozic: | 3 |
| Model: | PC |
| Maximální délka grafické karty: | 33,8 cm |
| Maximální výška CPU chladiče: | 17 cm |
| Počet podporovaných úložných jednotek: | 4 |
| Boční okno: | Ne |
| Hloubka: | 350 mm |
| Hmotnost: | 5,8 kg |
| Výška: | 460 mm |
| Šířka: | 205 mm |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Podporované velikosti horních chladičů: | 360 mm, 120, 280, 240, 140 |
| Instalované zadní ventilátory: | 1x 120 mm |
| Podporované velikosti zadních chladičů: | 120 |
| Podporované průměry zadních ventilátorů: | 120 |
| Schopnost kapalinového chlazení: | Ano |
| Varování: | Uchovávejte výrobek mimo dosah zdrojů vody, aby nedošlo k poškození elektrickým proudem., Pozor na ostré hrany při montáži., Zajistěte dostatečné větrání krytu, aby nedošlo k přehřátí součástí. |
| Podporované tvarové formáty napájecích zdrojů: | ATX |
| Napájecí zdroj v ceně: | Ne |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

