ASUS PRIME A520M-R AMD A520 foglalat AM4 Micro ATX alaplap
Kód: PLYASUAM40085
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS PRIME A520M-R AMD A520 foglalat AM4 Micro ATX alaplap| Kompatibilis processzorok | AMD Ryzen™ 5, 3. generációs AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 7, AMD Ryzen 9 5. generáció |
| Processzorfoglalat | AM4 foglalat |
| Támogatott processzorfoglalatok | AM4 foglalat |
| Processzor gyártója | AMD |
| Wi-Fi | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Forrás típusa | ATX |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10 |
| Szín | Fekete |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD A520 |
| Hűtés típusa | Passzív |
| Alaplap típusa | Mikro ATX |
| Szélesség | 236 mm |
| Mélység | 193 mm |
| Súly csomagolással együtt | 880 g |
| Csomag szélessége | 270 mm |
| Csomagolási mélység | 263 mm |
| Csomag magassága | 51,5 mm |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Nincs pufferelés | Igen |
| Támogatott memória órajel (max.) | 5100 MHz |
| Támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 2133, 2666, 4200, 4666, 3333, 3866, 4600 MHz, 2933, 3200, 3733, 5100 MHz, 4333, 3600, 3000, 3466, 4866, 4000, 3400, 4133, 4266, 4466, 2800, 2400, 4400 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Memóriahelyek száma | 2 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása | Nem támogatott |
| Mellékelt kábelek | SATA |
| Figyelmeztetés | Kerülje az érzékeny elektronikus alkatrészekkel való közvetlen érintkezést., Az elektromos hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Víztől és nedvességforrásoktól távol tárolandó. |
| M.2 foglalatok száma (M) | 1 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció) | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció) | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| RAID-támogatás | Igen |
| RAID-szintek | 10, 0, 1 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma | 5 |
| Támogatott merevlemezek száma | 4 |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 1 |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| COM csatlakozók száma | 1 |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| 12 V-os tápcsatlakozó | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| PS/2 portok száma | 2 |
| Vonalbemenet | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM4 |
|---|---|
| Súly: | 0.78 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387466414 |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen™ 5, 3. generációs AMD Ryzen™ 9, AMD Ryzen™ 3, AMD Ryzen™ 7, AMD Ryzen 9 5. generáció |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Támogatott processzorfoglalatok: | AM4 foglalat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Wi-Fi: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Forrás típusa: | ATX |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10 |
| Szín: | Fekete |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD A520 |
| Hűtés típusa: | Passzív |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Szélesség: | 236 mm |
| Mélység: | 193 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 880 g |
| Csomag szélessége: | 270 mm |
| Csomagolási mélység: | 263 mm |
| Csomag magassága: | 51,5 mm |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Támogatott memória órajel (max.): | 5100 MHz |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 2133, 2666, 4200, 4666, 3333, 3866, 4600 MHz, 2933, 3200, 3733, 5100 MHz, 4333, 3600, 3000, 3466, 4866, 4000, 3400, 4133, 4266, 4466, 2800, 2400, 4400 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memóriahelyek száma: | 2 |
| Párhuzamos feldolgozási technológia támogatása: | Nem támogatott |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| Figyelmeztetés: | Kerülje az érzékeny elektronikus alkatrészekkel való közvetlen érintkezést., Az elektromos hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Víztől és nedvességforrásoktól távol tartandó. |
| M.2 foglalatok száma (M): | 1 |
| PCI Express x1 bővítőhelyek (3.x generáció): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció): | 1 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| RAID-támogatás: | Igen |
| RAID-szintek: | 10, 0, 1 |
| Támogatott tárolómeghajtók száma: | 5 |
| Támogatott merevlemezek száma: | 4 |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 1 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| PS/2 portok száma: | 2 |
| Vonalbemenet: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

