ASUS Prime -750G tápegység 750 W 20+4 tűs ATX ATX Fekete
Kód: ZDLASUOBU0058
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS Prime -750G tápegység 750 W 20+4 tűs ATX ATX Fekete| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális kimeneti áram (-12 V) | 0,3 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V) | 20A |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V) | 110 W |
| Kombinált teljesítmény (-12 V) | 3,6 W |
| Kombinált teljesítmény (+5 V) | 110 W |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Teljes energiafogyasztás | 750 W |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC) | Aktív |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V) | 20A |
| Áramvédelmi elemek | Túlterhelés, Túlfeszültség, Alulfeszültség, Túláram, Rövidzárlat, Túlmelegedés |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fekete |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor helye | Felső |
| Világítás | Nem |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Szélesség | 150 mm |
| Súly | 1,45 kg |
| Magasság | 86 mm |
| Mélység | 150 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,74 kg |
| Csomagolási mélység | 213 mm |
| Csomag magassága | 113 mm |
| Csomag szélessége | 320 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| PCI Express tápcsatlakozók (16 tűs) | 1 |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 4 |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| Alaplap tápcsatlakozója | 20+4 tűs ATX alaplap |
| Perifériás (Molex) kábel hossza | 150, 400 mm |
| SATA tápkábel hossza | 400 mm, 120 |
| SATA tápcsatlakozók száma | 5 |
| Alaplap tápkábel hossza | 60 cm |
| Kábelezés típusa | Teljesen moduláris |
| PCI Express csatlakozó | Igen |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs) | 2 |
| PCI Express tápkábel hossza | 60 cm |
| Cél | PC |
| PSU formátum | ATX |
| Csapágy típusa | DBB |
| 80PLUS minősítés | 80+ arany |
| ATX verzió | 3.1 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 120000 óra |
| Mellékelt kábelek | Processzor, PCIe, Periféria (Molex), SATA |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 2.84 kg |
| EAN vonalkód: | 4711636288354 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális kimeneti áram (-12 V): | 0,3 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 20 A |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V): | 110 W |
| Kombinált teljesítmény (-12 V): | 3,6 W |
| Kombinált teljesítmény (+5 V): | 110 W |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb): | 12,5 W |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 2,5 A |
| Teljes energiafogyasztás: | 750 W |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 20 A |
| Áramvédelmi elemek: | Túlzott terhelés, Túlfeszültség, Alacsony feszültség, Túláram, Rövidzár, Túlmelegedés |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Ventilátor helye: | Felső |
| Világítás: | Nem |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Szélesség: | 150 mm |
| Súly: | 1,45 kg |
| Magasság: | 86 mm |
| Mélység: | 150 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,74 kg |
| Csomagolási mélység: | 213 mm |
| Csomag magassága: | 113 mm |
| Csomag szélessége: | 320 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| PCI Express tápcsatlakozók (16 tűs): | 1 |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 4 |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 20+4 tűs ATX alaplap |
| Perifériás (Molex) kábel hossza: | 150, 400 mm |
| SATA tápkábel hossza: | 400 mm, 120 |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 5 |
| Alaplap tápkábel hossza: | 60 cm |
| Kábelezés típusa: | Teljesen moduláris |
| PCI Express csatlakozó: | Igen |
| PCI Express tápcsatlakozók (6+2 tűs): | 2 |
| PCI Express tápkábel hossza: | 60 cm |
| Cél: | PC |
| PSU formátum: | ATX |
| Csapágy típusa: | DBB |
| 80PLUS minősítés: | 80+ arany |
| ATX verzió: | 3.1 |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 120000 óra |
| Mellékelt kábelek: | Processzor, PCIe, Periféria (Molex), SATA |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

