ASUS Prime -750B-FEKETE tápegység 750 W 20+4 tűs ATX ATX Fekete
Kód: ZDLASUOBU0052
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS Prime -750B-FEKETE tápegység 750 W 20+4 tűs ATX ATX Fekete| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maximális kimeneti áram (+12 V) | 62,5 A |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V) | 120 W |
| Áramvédelmi elemek | Túlterhelés, Túlfeszültség, Alulfeszültség, Túláram, Rövidzárlat |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V) | 20 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 V) | 120 W |
| Kombinált teljesítmény (+12 V) | 750 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V) | 20A |
| Teljes energiafogyasztás | 750 W |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC) | Aktív |
| Világítás | Nem |
| Ventilátor helye | Felső |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Ventilátorok száma | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Ventilátor átmérője | 13,5 cm |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 150 mm |
| Magasság | 86 mm |
| Súly | 1,92 kg |
| Mélység | 150 mm |
| Csomag magassága | 115 mm |
| Csomag szélessége | 340 mm |
| Súly csomagolással együtt | 3 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomagolási mélység | 196 mm |
| SATA tápkábel hossza | 120, 400 mm |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 3 |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs) | Igen |
| Kábelezés típusa | Nem moduláris |
| PCI Express csatlakozó | Igen |
| Alaplap tápcsatlakozója | 20+4 tűs ATX alaplap |
| PCI Express tápcsatlakozó (8 tűs) | 3 |
| Alaplap tápkábel hossza | 60 cm |
| SATA tápcsatlakozók száma | 6 |
| CPU tápkábel hossza | 80 cm |
| Perifériás (Molex) kábel hossza | 120 mm, 400 mm |
| Cél | PC |
| 80PLUS minősítés | 80+ bronz |
| PSU formátum | ATX |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 120000 óra |
| Csapágy típusa | Golyóscsapágy |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Power supplies for enclosures |
|---|---|
| Súly: | 2.6 kg |
| EAN vonalkód: | 4711387635124 |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Kombinált teljesítmény (+5 Vsb): | 12,5 W |
| Maximális kimeneti áram (+12 V): | 62,5 A |
| Kombinált teljesítmény (+3,3 V): | 120 W |
| Áramvédelmi elemek: | Túlzott terhelés, Túlfeszültség, Alacsony feszültség, Túláram, Rövidzár |
| Maximális kimeneti áram (+5 Vsb): | 2,5 A |
| Maximális kimeneti áram (+5 V): | 20 A |
| Kombinált teljesítmény (+5 V): | 120 W |
| Kombinált teljesítmény (+12 V): | 750 W |
| Maximális kimeneti áram (+3,3 V): | 20 A |
| Teljes energiafogyasztás: | 750 W |
| Típus Teljesítménytényező korrekció (PFC): | Aktív |
| Világítás: | Nem |
| Ventilátor helye: | Felső |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Ventilátorok száma: | 1 ventilátor/ventilátorok |
| Hűtés típusa: | Aktív |
| Ventilátor átmérője: | 13,5 cm |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 150 mm |
| Magasság: | 86 mm |
| Súly: | 1,92 kg |
| Mélység: | 150 mm |
| Csomag magassága: | 115 mm |
| Csomag szélessége: | 340 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomagolási mélység: | 196 mm |
| SATA tápkábel hossza: | 120, 400 mm |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 3 |
| CPU tápcsatlakozó (4+4 tűs): | Igen |
| Kábelezés típusa: | Nem moduláris |
| PCI Express csatlakozó: | Igen |
| Alaplap tápcsatlakozója: | 20+4 tűs ATX alaplap |
| PCI Express tápcsatlakozó (8 tűs): | 3 |
| Alaplap tápkábel hossza: | 60 cm |
| SATA tápcsatlakozók száma: | 6 |
| CPU tápkábel hossza: | 80 cm |
| Perifériás (Molex) kábel hossza: | 120 mm, 400 mm |
| Cél: | PC |
| 80PLUS minősítés: | 80+ bronz |
| PSU formátum: | ATX |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 120000 óra |
| Csapágy típusa: | Golyóscsapágy |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

