ASUS Nereus 40,6 cm-es (16") aktatáska, fekete
Kód: MOBASUTOR0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASUS Nereus 40,6 cm-es (16") aktatáska, fekete| Márkakompatibilitás | Egyetemes |
| Vállszíj | Igen |
| Maximális képernyőméret | 40,6 cm (16") |
| Fő termék színe | Fekete |
| Felületi elszíneződés | Egyszínű |
| Borító típusa | Aktatáska |
| Anyag | Poliészter |
| Szélesség | 425 mm |
| Súly | 530 g |
| Laptop rekesz méretei | 415 × 290 × 40 mm |
| Magasság | 325 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733080 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| Súly: | 0.512 kg |
| EAN vonalkód: | 4716659299356 |
| Márkakompatibilitás: | Egyetemes |
| Vállszíj: | Igen |
| Maximális képernyőméret: | 40,6 cm (16") |
| Fő termék színe: | Fekete |
| Felületi színezés: | Egyszínű |
| Borító típusa: | Aktatáska |
| Anyag: | Poliészter |
| Szélesség: | 425 mm |
| Súly: | 530 g |
| Laptop rekesz méretei: | 415 × 290 × 40 mm |
| Magasság: | 325 mm |
| Mélység: | 80 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733080 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

