Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI alaplap
Kód: PLYASRAM50025
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asrock B650 STEEL LEGEND WIFI alaplap| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Kompatibilis processzorok | AMD Ryzen 9 7. generáció, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor gyártója | AMD |
| SMP processzorok maximális száma | 1 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Ethernet interfész típusa | 2,5 gigabites Ethernet |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| LAN-vezérlő | Sárkány RTL8125BG |
| Wi-Fi | Igen |
| Hangchip | Realtek ALC4082 |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD B650 |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Alaplap típusa | ATX |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Szélesség | 305 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Maximális belső memória | 192 GB |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 7200 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Nincs pufferelés | Igen |
| Figyelmeztetés | Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést az elektronika károsodásának elkerülése érdekében., Ne szerelje szét, mert ez károsíthatja a belső alkatrészeket és érvénytelenítheti a garanciát. |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció) | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció) | 1 |
| PCI Express x1 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| RAID-szintek | 0, 10, 1 |
| RAID-támogatás | Igen |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, SATA III |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| Thunderbolt csatlakozók | 1 |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 2 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| S/PDIF kimeneti port | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| Antennacsatlakozók száma | 2 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 2.29 kg |
| EAN vonalkód: | 4710483944598 |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 9 7. generáció, AMD Ryzen™ 5, AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| SMP processzorok maximális száma: | 1 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | 2,5 gigabites Ethernet |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| LAN-vezérlő: | Sárkány RTL8125BG |
| Wi-Fi: | Igen |
| Hangchip: | Realtek ALC4082 |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B650 |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Maximális belső memória: | 192 GB |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 7200 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa., Kerülje a folyadékokkal való érintkezést, hogy elkerülje az elektronika károsodását., Ne szerelje szét, hogy elkerülje a belső alkatrészek károsodását és a garancia elvesztését. |
| PCI Express x16 foglalatok (3.x generáció): | 1 |
| PCI Express x16 foglalatok (5.x generáció): | 1 |
| PCI Express x1 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| RAID-szintek: | 0, 10, 1 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, SATA III |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| Thunderbolt csatlakozók: | 1 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| S/PDIF kimeneti port: | Igen |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Antennacsatlakozók száma: | 2 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

