Asrock B550M-ITX/ac AM4 foglalatú Mini ITX AMD B550
Kód: PLYASRAM40053
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asrock B550M-ITX/ac AM4 foglalatú Mini ITX AMD B550| Processzor gyártója | AMD |
| Kompatibilis processzorok | 3. generációs AMD Ryzen™ 9, 3. generációs AMD Ryzen™ 7, 3. generációs AMD Ryzen 5, 3. generációs AMD Ryzen™ 3 |
| Processzorfoglalat | AM4 foglalat |
| SMP processzorok maximális száma | 1 |
| Wi-Fi | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Bluetooth-verzió | 4.2 |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| LAN-vezérlő | Realtek RTL8111H |
| Alaplap típusa | Mini-ITX |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD B550 |
| Hangchip | Realtek ALC887 |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Szélesség | 170 mm |
| Mélység | 170 mm |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 3600, 3466, 3800, 4533 MHz, 3866, 4600 MHz, 4333, 4266, 4466, 4200, 4400, 2133, 2667, 4133, 4000, 2933, 3200, 3733, 2400 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Memóriahelyek száma | 2 |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Nincs pufferelés | Igen |
| DirectX verzió | 12.0 |
| HDCP | Igen |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Grafikus kártya család | AMD |
| Grafikus kártya | Radeon Vega |
| Mellékelt illesztőprogramok | Igen |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, soros ATA III |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 2 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| PS/2 portok száma | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 3 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM4 |
|---|---|
| Súly: | 0.857 kg |
| EAN vonalkód: | 4710483931727 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Kompatibilis processzorok: | 3. generációs AMD Ryzen™ 9, 3. generációs AMD Ryzen™ 7, 3. generációs AMD Ryzen 5, 3. generációs AMD Ryzen™ 3 |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| SMP processzorok maximális száma: | 1 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 4.2 |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8111H |
| Alaplap típusa: | Mini-ITX |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B550 |
| Hangchip: | Realtek ALC887 |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Szélesség: | 170 mm |
| Mélység: | 170 mm |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 3600, 3466, 3800, 4533 MHz, 3866, 4600 MHz, 4333, 4266, 4466, 4200, 4400, 2133, 2667, 4133, 4000, 2933, 3200, 3733, 2400 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriahelyek száma: | 2 |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| HDCP: | Igen |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus kártyacsalád: | AMD |
| Grafikus kártya: | Radeon Vega |
| Mellékelt illesztőprogramok: | Igen |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, soros ATA III |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

