Asrock B550 Pro4 Socket AM4 ATX AMD B550
Kód: PLYASRAM40046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asrock B550 Pro4 Socket AM4 ATX AMD B550| Výrobce procesoru | AMD |
| Maximální počet SMP procesorů | 1 |
| Kompatibilní procesory | 3rd Generation AMD Ryzen™ 9, 3rd Generation AMD Ryzen 5, 3rd Generation AMD Ryzen™ 7, 3rd Generation AMD Ryzen™ 3 |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Řadič LAN | Realtek RTL8111H |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Wake-on-LAN ready | Ano |
| Zvukové výstupní kanály | 7.1 kanály/kanálů |
| Čipset základní desky | AMD B550 |
| Řada čipsetu základní desky | AMD |
| Typ základní desky | ATX |
| Zvukový čip | Realtek ALC1200 |
| Šířka | 305 mm |
| Hloubka | 244 mm |
| Podporované frekvence paměti | 2933, 3200, 3733, 4400 MHz, 3600, 3466, 3800, 3866, 4133, 4333, 4200, 4533 MHz, 2133, 2667, 4266, 4466, 4000, 2400 |
| Podporované typy paměti | DDR4-SDRAM |
| Bez vyrovnávací paměti | Ano |
| Typ paměťových slotů | DIMM |
| Počet paměťových slotů | 4 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Maximální vnitřní paměť | 128 GB |
| Grafická karta | Radeon Vega |
| HDCP | Ano |
| Verze DirectX | 12.0 |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Rodina grafické karty | AMD |
| Dodávané ovladače | Ano |
| Podporovaná rozhraní úložiště | M.2, Serial ATA III |
| Typ BIOSu | UEFI AMI |
| Konektor ATX zdroje (24-pin) | Ano |
| Konektor ventilátoru procesoru | Ano |
| Počet COM konektorů | 1 |
| Konektory USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
| EPS napájecí konektor (8pin) | Ano |
| Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin) | 1 |
| Počet konektorů SATA III | 6 |
| Konektory USB 2.0 | 4 |
| Audiokonektor na předním panelu | Ano |
| 12V napájecí konektor | Ano |
| Pin konektor pro RGB LED | Ano |
| Počet portů PS/2 | 1 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM4 |
|---|---|
| Súly: | 1.805 kg |
| EAN vonalkód: | 4710483931482 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| SMP processzorok maximális száma: | 1 |
| Kompatibilis processzorok: | 3. generációs AMD Ryzen™ 9, 3. generációs AMD Ryzen 5, 3. generációs AMD Ryzen™ 7, 3. generációs AMD Ryzen™ 3 |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8111H |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B550 |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Hangchip: | |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 2933, 3200, 3733, 4400 MHz, 3600, 3466, 3800, 3866, 4133, 4333, 4200, 4533 MHz, 2133, 2667, 4266, 4466, 4000, 2400 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| Grafikus kártya: | Radeon Vega |
| HDCP: | Igen |
| DirectX verzió: | 12.0 |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Grafikus kártyacsalád: | AMD |
| Mellékelt illesztőprogramok: | Igen |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, soros ATA III |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 2 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 1 |
| SATA III csatlakozók száma: | 6 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 4 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) A típusú portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

