Asrock B550 Phantom Gaming 4 foglalatú AM4 ATX alaplap AMD B550
Kód: PLYASRAM40048
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asrock B550 Phantom Gaming 4 foglalatú AM4 ATX alaplap AMD B550| Processzor gyártója | AMD |
| SMP processzorok maximális száma | 1 |
| Kompatibilis processzorok | 3. generációs AMD Ryzen™ 7, 3. generációs AMD Ryzen™ 9, 3. generációs AMD Ryzen 5, 3. generációs AMD Ryzen™ 3 |
| Processzorfoglalat | AM4 foglalat |
| Wake-on-LAN-ra kész | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi | Nem |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| LAN-vezérlő | Realtek RTL8111H |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD B550 |
| Alaplap típusa | ATX |
| Szélesség | 305 mm |
| Mélység | 244 mm |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 4133, 3600, 3466, 3800, 2933, 3200, 3733, 4533 MHz, 3866, 4266, 4466, 4333, 4200, 4400, 2133, 2667, 4000, 2400 |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Maximális belső memória | 128 GB |
| Mellékelt illesztőprogramok | Igen |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, soros ATA III |
| RAID-szintek | 0, 10, 1 |
| BIOS típus | UEFI |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs) | 4 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs) | Igen |
| Audio csatlakozó | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| COM csatlakozók száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 6 |
| PS/2 portok száma | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM4 |
|---|---|
| Súly: | 1.348 kg |
| EAN vonalkód: | 4710483931499 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| SMP processzorok maximális száma: | 1 |
| Kompatibilis processzorok: | 3. generációs AMD Ryzen™ 7, 3. generációs AMD Ryzen™ 9, 3. generációs AMD Ryzen 5, 3. generációs AMD Ryzen™ 3 |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi: | Nem |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8111H |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD B550 |
| Alaplap típusa: | ATX |
| Szélesség: | 305 mm |
| Mélység: | 244 mm |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 4133, 3600, 3466, 3800, 2933, 3200, 3733, 4533 MHz, 3866, 4266, 4466, 4333, 4200, 4400, 2133, 2667, 4000, 2400 |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Maximális belső memória: | 128 GB |
| Mellékelt illesztőprogramok: | Igen |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, soros ATA III |
| RAID-szintek: | 0, 10, 1 |
| BIOS típus: | UEFI |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| Perifériás (Molex) tápcsatlakozók (4 tűs): | 4 |
| EPS tápcsatlakozó (8 tűs): | Igen |
| Audio csatlakozó: | Igen |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| COM csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 6 |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

