ASROCK A620AM PRO-A WIFI alaplap
Kód: PLYASRAM50065
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASROCK A620AM PRO-A WIFI alaplap| Processzorfoglalat | AM5 foglalat |
| Kompatibilis processzorok | AMD Ryzen 7000 sorozat, AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Processzor gyártója | AMD |
| Wi-Fi szabványok | 802.11 ax, 802.11b, 802.11a, 802.11 ax, 802.11g, 802.11ac, 802.11n |
| Wi-Fi | Igen |
| LAN-vezérlő | Sárkány RTL8125BG |
| Bluetooth | Igen |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet, Gyors Ethernet, 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11axe) |
| Antenna típusa | 2x2 |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplapi lapkakészlet | AMD A620A |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Hangchip | Realtek ALC897 |
| Alaplap típusa | Mikro ATX |
| Szín | Fekete |
| Mélység | 244 mm |
| Szélesség | 244 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE |
| Támogatott memóriatípusok | DDR5-SDRAM |
| ECC kompatibilitás | ECC és nem ECC |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Nincs pufferelés | Igen |
| Maximális belső memória | 256 GB |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 8000 |
| Memóriahelyek száma | 4 |
| Grafikus kártya | AMD RDNA 2 |
| Grafikus kártyacsalád | AMD |
| HDR-támogatás | Igen |
| Maximális felbontás | 3840 x 2160 képpont |
| HDCP | Igen |
| HDCP verzió | 2.3 |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Mellékelt kábelek | SATA |
| AMD EXPO (Speciális túlhajtási profilok) | Igen |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| M.2 foglalatok száma (M) | 3 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció) | 1 |
| RAID-támogatás | Igen |
| Támogatott tárolási típusok | HDD és SSD |
| RAID-szintek | 10, 0, 1 |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, NVMe, SATA III |
| Támogatott merevlemezek száma | 2 |
| BIOS visszaállítás gomb | Igen |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| Ventilátorcsatlakozók száma | 3 |
| TPM-csatlakozó | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma | 2 |
| RGB LED csatlakozók száma | 1 |
| Processzorventilátor csatlakozó | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó | Igen |
| SATA III csatlakozók száma | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs) | Igen |
| Vízpumpa csatlakozók száma | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 3 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma | 1 |
| Antennák száma | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM5 |
|---|---|
| Súly: | 1.2 kg |
| EAN vonalkód: | 4711581490970 |
| Processzorfoglalat: | AM5 foglalat |
| Kompatibilis processzorok: | AMD Ryzen 7000 sorozat, AMD Ryzen 8000 sorozat, AMD Ryzen 9000 sorozat |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11ax, 802.11b, 802.11a, 802.11g, 802.11ac, 802.11n |
| Wi-Fi: | Igen |
| LAN-vezérlő: | Sárkány RTL8125BG |
| Bluetooth: | Igen |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet, Gyors Ethernet, 2,5 gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11axe) |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD A620A |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Hangchip: | Realtek ALC897 |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Szín: | Fekete |
| Mélység: | 244 mm |
| Szélesség: | 244 mm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), CE |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR5-SDRAM |
| ECC kompatibilitás: | ECC és nem ECC |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Nincs pufferelés: | Igen |
| Maximális belső memória: | 256 GB |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 8000 |
| Memóriahelyek száma: | 4 |
| Grafikus kártya: | AMD RDNA 2 |
| Grafikus kártyacsalád: | AMD |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Maximális felbontás: | 3840 x 2160 képpont |
| HDCP: | Igen |
| HDCP verzió: | 2.3 |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | SATA |
| AMD EXPO (Speciális tuningolási profilok): | Igen |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| M.2 foglalatok száma (M): | 3 |
| PCI Express x16 foglalatok (4.x generáció): | 1 |
| RAID-támogatás: | Igen |
| Támogatott tárolási típusok: | HDD és SSD |
| RAID-szintek: | 10, 0, 1 |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, NVMe, SATA III |
| Támogatott merevlemezek száma: | 2 |
| BIOS visszaállítás gomb: | Igen |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| Ventilátorcsatlakozók száma: | 3 |
| TPM-csatlakozó: | Igen |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| CPU ventilátor csatlakozók száma: | 2 |
| RGB LED csatlakozók száma: | 1 |
| Processzorventilátor csatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| 12 V-os tápcsatlakozó: | Igen |
| RGB LED-ekhez való csatlakozó: | Igen |
| SATA III csatlakozók száma: | 2 |
| ATX tápcsatlakozó (24 tűs): | Igen |
| Vízpumpa csatlakozók száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 2.0 portok száma: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C portok száma: | 1 |
| Antennák száma: | 2 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

