Asrock A520M Pro4 foglalat AM4 Micro ATX
Kód: PLYASRAM40054
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Asrock A520M Pro4 foglalat AM4 Micro ATX| Processzor gyártója | AMD |
| Kompatibilis processzorok | 3. generációs AMD Ryzen™ 9, 3. generációs AMD Ryzen™ 7, 3. generációs AMD Ryzen 5, 3. generációs AMD Ryzen™ 3 |
| Processzorfoglalat | AM4 foglalat |
| Ethernet interfész típusa | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész | Igen |
| LAN-vezérlő | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi | Nem |
| Alaplap chipset sorozat | AMD |
| Alaplap típusa | Mikro ATX |
| Hangkimeneti csatornák | 7.1 csatorna/csatornák |
| Szélesség | 230 mm |
| Mélység | 201 mm |
| Memóriahely típusa | DIMM-ek |
| Támogatott memóriafrekvenciák | 4400, 4533 MHz, 4133, 4200, 4666, 3600, 3466, 3800, 3866, 4600 MHz, 2133, 2667, 4333, 4000, 4266, 4466, 2933, 3200, 3733, 2400 |
| Támogatott memóriatípusok | DDR4-SDRAM |
| Memóriahelyek száma | 2 |
| Maximális belső memória | 64 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Grafikus kártyacsalád | AMD |
| Grafikus kártya | Radeon Vega |
| Támogatott tárolási interfészek | M.2, soros ATA III |
| Támogatott merevlemezek száma | 5 |
| BIOS típus | UEFI AMI |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók | 1 |
| USB 2.0 csatlakozók | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó | Igen |
| PS/2 portok száma | 1 |
| USB 2.0 portok száma | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma | 4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 1 |
| VGA portok száma | 1 |
| HDMI portok száma | 1 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Motherboards Socket-AM4 |
|---|---|
| Súly: | 1.1 kg |
| EAN vonalkód: | 4710483932076 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Kompatibilis processzorok: | 3. generációs AMD Ryzen™ 9, 3. generációs AMD Ryzen™ 7, 3. generációs AMD Ryzen 5, 3. generációs AMD Ryzen™ 3 |
| Processzorfoglalat: | AM4 foglalat |
| Ethernet interfész típusa: | Gigabites Ethernet |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wake-on-LAN-ra kész: | Igen |
| LAN-vezérlő: | Realtek RTL8111H |
| Wi-Fi: | Nem |
| Alaplap chipset sorozat: | AMD |
| Alaplap típusa: | Mikro ATX |
| Hangkimeneti csatornák: | 7.1 csatorna/csatornák |
| Szélesség: | 230 mm |
| Mélység: | 201 mm |
| Memóriahely típusa: | DIMM-ek |
| Támogatott memóriafrekvenciák: | 4400, 4533 MHz, 4133, 4200, 4666, 3600, 3466, 3800, 3866, 4600 MHz, 2133, 2667, 4333, 4000, 4266, 4466, 2933, 3200, 3733, 2400 |
| Támogatott memóriatípusok: | DDR4-SDRAM |
| Memóriahelyek száma: | 2 |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Grafikus kártyacsalád: | AMD |
| Grafikus kártya: | Radeon Vega |
| Támogatott tárolási interfészek: | M.2, soros ATA III |
| Támogatott merevlemezek száma: | 5 |
| BIOS típus: | UEFI AMI |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) csatlakozók: | 1 |
| USB 2.0 csatlakozók: | 2 |
| Előlapi audio csatlakozó: | Igen |
| PS/2 portok száma: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 2 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 4 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| VGA portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

