ASG Walther PPK/S (2.5007) rugós pisztoly, fekete
Kód: STZWLTWIA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASG Walther PPK/S (2.5007) rugós pisztoly, fekete| Súly | 314 g |
| Hossz | 159 mm |
| Terméktípus | ASG rugós pisztoly |
| Trigger típusa | Egyszeri esemény |
| Tálca típusa | Nagy kapitalizáció |
| Cél | Airsoft |
| Kezdeti sebesség | 200 képkocka/másodperc |
| Tálca kapacitása | 23 db. |
| Magazinok száma | 1 |
| A labdák súlya | 0,12 g / 0,20 g |
| Szín | Fekete |
| Figyelmeztetés | Ne célozzon emberekre vagy állatokra. A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést. |
| Anyag | Polimer, fém |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| Súly: | 0.4 kg |
| EAN vonalkód: | 4000844587749 |
| Súly: | 314 g |
| Hossz: | 159 mm |
| Terméktípus: | ASG rugós pisztoly |
| Trigger típusa: | Egyszeri esemény |
| Tálca típusa: | Nagy kapitalizáció |
| Cél: | Airsoft |
| Kezdeti sebesség: | 200 képkocka/másodperc |
| Tálca kapacitása: | 23 db. |
| Magazinok száma: | 1 |
| A labdák súlya: | 0,12 g / 0,20 g |
| Szín: | Fekete |
| Figyelmeztetés: | Ne célozzon emberekre vagy állatokra., A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést. |
| Anyag: | Polimer, Fém |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

