ASG Heckler&Koch HK-G36 C (2.5621) karabély, fekete
Kód: STZASGWIA0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ASG Heckler&Koch HK-G36 C (2.5621) karabély, fekete| Hossz | 730 mm |
| Súly | 1,75 kg |
| Patronos tár | 48 lövés |
| A lövés típusa | BB |
| Biztonsági kapcsoló | Automatikus |
| Szín | Fekete |
| Figyelmeztetés | A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést. Ne célozzon emberekre vagy állatokra. |
| Anyag | ABS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Air guns |
|---|---|
| Súly: | 2.065 kg |
| EAN vonalkód: | 4000844426284 |
| Hossz: | 730 mm |
| Súly: | 1,75 kg |
| Patronos tár: | 48 lövés |
| A lövés típusa: | BB |
| Biztonsági kapcsoló: | Automatikus |
| Szín: | Fekete |
| Figyelmeztetés: | A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést., Ne célozzon emberekre vagy állatokra. |
| Anyag: | ABS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

