ARQUIVET Friss Óceáni Hal - száraz kutyaeledel - 10 kg
Kód: DLPARQKAS0004
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ARQUIVET Friss Óceáni Hal - száraz kutyaeledel - 10 kg| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Takarmány íze | Halaknak |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Súly | 10 kg |
| Fajtaméret | Minden méret (2 - 80 kg), Közepes fajták 10 - 25 kg, Nagy fajták 25 - 45 kg, Kis fajták 5 - 10 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Állattípus | Kutya |
| Kategória | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők | Általános egészség, Gluténmentes |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Fő íz | Hal |
| Termékkategória | Félnedves eledel, Száraz eledel |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Laktózmentes | Igen |
| Fehérjék | 27% |
| Durva hamu | 6% |
| Nyersrost | 1,5% |
| Gluténmentes | Igen |
| Nincsenek mesterséges összetevők | Igen |
| Cukormentes | Nincsenek elérhető adatok |
| Zsírtartalom | 17% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8435117891050 |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Takarmány íze: | Horgászathoz |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Súly: | 10 kg |
| Fajtaméret: | Minden méret (2 - 80 kg), Közepes testsúlyú 10-25 kg, Nagytestű 25 - 45 kg, Kistestű 5-10 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Állattípus: | KUTYA |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Egyéb jellemzők: | Általános egészségi állapot, Gluténmentes |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Fő íz: | Hal |
| Termékkategória: | Félig nedves karma, Száraz étel |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Laktózmentes: | Igen |
| Fehérjék: | 27% |
| Durva hamu: | 6% |
| Nyersrost: | 1,5% |
| Gluténmentes: | Igen |
| Nincsenek mesterséges összetevők: | Igen |
| Cukormentes: | Nincsenek elérhető adatok |
| Zsírtartalom: | 17% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

