ARQUIVET Friss ibériai sertéshús és hal - félnedves kutyatáp - 2,5 kg
Kód: DLPARQKAS0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ARQUIVET Friss ibériai sertéshús és hal - félnedves kutyatáp - 2,5 kg| Csomagolás típusa | Táska |
| Súly | 2,5 kg |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Termékkategória | Félig nedves karma |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés, Gluténmentes, Csirkementes |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Tanács | ARQUIVET Fresh |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Szójamentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Gluténmentes | Igen |
| Fő íz | Sertéshús |
| Cukormentes | Igen |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Fehérjék | 27% |
| Nedvességtartalom | 20% |
| Durva hamu | 6% |
| Nyersrost | 1,5% |
| Zsírtartalom | 17% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.6 kg |
| EAN vonalkód: | 8435117891081 |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Súly: | 2,5 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Termékkategória: | Félig nedves karma |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Gluténmentes, Csirke nélkül |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Tanács: | ARQUIVET Fresh |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Szójamentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Gluténmentes: | Igen |
| Fő íz: | Sertéshús |
| Cukormentes: | Igen |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Fehérjék: | 27% |
| Nedvességtartalom: | 20% |
| Durva hamu: | 6% |
| Nyersrost: | 1,5% |
| Zsírtartalom: | 17% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

