ARQUIVET friss csirke és óceáni hal - száraz kutyaeledel - 10 kg
Kód: DLPARQKAS0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ARQUIVET friss csirke és óceáni hal - száraz kutyaeledel - 10 kg| Termékkategória | Félnedves eledel, Száraz eledel |
| Fajtaméret | Nagytestű fajta 25 - 45 kg, Közepestestű fajta 10 - 25 kg, Kistestű fajta 5 - 10 kg, Minden méret (2 - 80 kg) |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Egészségügyi hatások | Általános egészségi állapot |
| Súlytartomány | 5 kg - 9,9 kg |
| Cukormentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Általános egészség |
| Állati életszakaszok | Felnőtt |
| Az állat speciális igényei | Nincsenek konkrét igények |
| Tartósítószermentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Laktózmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Fő íz | Hal |
| Szójamentes | Igen |
| Súly | 10 kg |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Takarmány íze | Csirke, Hal |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Állattípus | Kutya |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Nedvességtartalom | 20% |
| Nyersrost | 1,5% |
| Zsírtartalom | 17% |
| Fehérjék | 27% |
| Durva hamu | 6% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8435117891036 |
| Termékkategória: | Félig nedves karma, Száraz étel |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg, Kistestű 5-10 kg, Minden méret (2 - 80 kg) |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Egészségügyi hatások: | Általános egészségi állapot |
| Súlytartomány: | 5 kg - 9,9 kg |
| Cukormentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Általános egészségi állapot |
| Állati életszakaszok: | Felnőtt |
| Az állat speciális igényei: | Nincsenek konkrét igények |
| Tartósítószermentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Laktózmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Fő íz: | Hal |
| Szójamentes: | Igen |
| Súly: | 10 kg |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Takarmány íze: | Csirke, Horgászathoz |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Állattípus: | KUTYA |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nedvességtartalom: | 20% |
| Nyersrost: | 1,5% |
| Zsírtartalom: | 17% |
| Fehérjék: | 27% |
| Durva hamu: | 6% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

