ARQUIVET Fresh Puppy pulykás és lazacos félig nedves kutyatáp - 10 kg
Kód: DLSARQZWI0035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ARQUIVET Fresh Puppy pulykás és lazacos félig nedves kutyatáp - 10 kg| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Egyéb jellemzők | Csirkementes, Gabonamentes, Immunrendszer támogatás, Izomépítés, Általános egészség, Növekedési időszak, Ételérzékenység, Gluténmentes |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Kategória | A kutyádnak |
| Termékkategória | Félig nedves karma |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Fő íz | Törökország |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat speciális igényei | Növekedési időszak |
| Súly | 10 kg |
| Az állat kora | Junior |
| Tanács | ARQUIVET Fresh |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Cukormentes | Igen |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Nyersrost | 2% |
| Nedvességtartalom | 20% |
| Zsírtartalom | 18% |
| Fehérjék | 29% |
| Durva hamu | 7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.184 kg |
| EAN vonalkód: | 8435117893962 |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Egyéb jellemzők: | Csirke nélkül, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Izomépítés, Általános egészségi állapot, Növekedési időszak, Ételtúlérzékenység, Gluténmentes |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Termékkategória: | Félig nedves karma |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Fő íz: | Törökország |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak |
| Súly: | 10 kg |
| Az állat kora: | Junior |
| Tanács: | ARQUIVET Fresh |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Cukormentes: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Nyersrost: | 2% |
| Nedvességtartalom: | 20% |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Fehérjék: | 29% |
| Durva hamu: | 7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

