ARQUIVET Fresh Puppy pulykás és lazacos félig nedves kutyatáp - 10 kg
Kód: DLPARQKAS0021
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ARQUIVET Fresh Puppy pulykás és lazacos félig nedves kutyatáp - 10 kg| Kutyafajta | Bármely fajta |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Cukormentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Növekedési időszak |
| Súly | 10 kg |
| Gluténmentes | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Szójamentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Törökország |
| Egyéb jellemzők | Gabonamentes, Gluténmentes, Növekedési időszak, Izomépítés, Ételérzékenység |
| Az állat kora | Junior |
| Szezonális ajánlat | Tavaszi |
| Fajtaméret | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória | A kutyádnak |
| Súlytartomány | 10 kg - 15,9 kg |
| Figyelmeztetés | Kövesse az ajánlott eledelmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutyatál mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Fehérjék | 29% |
| Nyersrost | 2% |
| Zsírtartalom | 18% |
| Durva hamu | 7% |
| Nedvességtartalom | 20% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 10.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8435117893962 |
| Kutyafajta: | Bármely fajta |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Cukormentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Növekedési időszak |
| Súly: | 10 kg |
| Gluténmentes: | Igen |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Szójamentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Törökország |
| Egyéb jellemzők: | Gabonamentes, Gluténmentes, Növekedési időszak, Izomépítés, Ételtúlérzékenység |
| Az állat kora: | Junior |
| Szezonális ajánlat: | Tavaszi |
| Fajtaméret: | Minden fajtának alkalmas |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Súlytartomány: | 10 kg - 15,9 kg |
| Figyelmeztetés: | Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Fehérjék: | 29% |
| Nyersrost: | 2% |
| Zsírtartalom: | 18% |
| Durva hamu: | 7% |
| Nedvességtartalom: | 20% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

