Apple MUVV3ZM/A PDA/mobiltelefon töltő Univerzális fehér AC Gyorstöltés Beltéri
Kód: LADAPPSIC0015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple MUVV3ZM/A PDA/mobiltelefon töltő Univerzális fehér AC Gyorstöltés Beltéri| Maximális teljesítmény | 20 W |
| Szín | Fehér |
| Csomag magassága | 30 mm |
| Csomag szélessége | 70 mm |
| Súly csomagolással együtt | 80 g |
| Csomagolási mélység | 89 mm |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma | 1 |
| Gyors töltés | Igen |
| Töltő típusa | Belső |
| USB Type-C portok száma | 1 |
| Kompatibilis töltő | Egyetemes |
| Forrás típusa | Légkondicionáló |
| Kompatibilitás | iPhone 15 Pro; iPhone 15 Pro Max; iPhone 15; iPhone 15 Plus; iPhone 14 Pro; iPhone 14 Pro Max; iPhone 14; iPhone 14 Plus; iPhone 13 Pro; iPhone 13 Pro Max; iPhone 13 mini; iPhone 13; iPhone SE (3. generáció); iPhone 12 Pro; iPhone 12 Pro Max; iPhone 12 mini; iPhone 12; iPhone 11 Pro; iPhone 11 Pro Max; iPhone 11; iPhone SE (2. generáció); iPhone XS; iPhone XS Max; iPhone XR; iPhone X; iPhone 8; iPhone 8 Plus; 13"-os iPad Pro (M4); 12,9"-os iPad Pro (6. generáció); 12,9"-os iPad Pro (5. generáció); 12,9"-os iPad Pro (4. generáció); 12,9"-os iPad Pro (3. generáció); 12,9"-os iPad Pro (2. generáció); 12,9"-os iPad Pro (1. generáció); 11"-os iPad Pro (M4); 11"-es iPad Pro (4. generáció); 11"-es iPad Pro (3. generáció); 11"-es iPad Pro (2. generáció); 11"-es iPad Pro (1. generáció); 10,5"-es iPad Pro; 13"-es iPad Air (M2); 11"-es iPad Air (M2); iPad Air (5. generáció); iPad Air (4. generáció); iPad Air (3. generáció); iPad (10. generáció); iPad (9. generáció); iPad (8. generáció); iPad (7. generáció); iPad mini (6. generáció); iPad mini (5. generáció) töltőtok; AirPods Pro (1. generáció) MagSafe Lightning töltőtokkal; AirPods (3. generáció) MagSafe töltőtokkal; AirPods (3. generáció) Lightning töltőtokkal; AirPods vezeték nélküli töltőtokkal (2. generáció); AirPods (2. generáció); AirPods (1. generáció); Vezeték nélküli töltőtok AirPods-okhoz |
| Figyelmeztetés | Ne használja a terméket nedves környezetben a károsodás és a tűzveszély elkerülése érdekében., A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket az áramütés veszélyének elkerülése érdekében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Chargers |
|---|---|
| Súly: | 0.09 kg |
| EAN vonalkód: | 195949121296 |
| Maximális teljesítmény: | 20 W |
| Szín: | Fehér |
| Csomag magassága: | 30 mm |
| Csomag szélessége: | 70 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 80 g |
| Csomagolási mélység: | 89 mm |
| Egyidejűleg csatlakoztatott eszközök száma: | 1 |
| Gyors töltés: | Igen |
| Töltő típusa: | Belső |
| USB Type-C portok száma: | 1 |
| Kompatibilis töltő: | Egyetemes |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Kompatibilitás: | iPhone 15 Pro; iPhone 15 Pro Max; iPhone 15; iPhone 15 Plus; iPhone 14 Pro; iPhone 14 Pro Max; iPhone 14; iPhone 14 Plus; iPhone 13 Pro; iPhone 13 Pro Max; iPhone 13 mini; iPhone 13; iPhone SE (3. generáció); iPhone 12 Pro; iPhone 12 Pro Max; iPhone 12 mini; iPhone 12; iPhone 11 Pro; iPhone 11 Pro Max; iPhone 11; iPhone SE (2. generáció); iPhone XS; iPhone XS Max; iPhone XR; iPhone X; iPhone 8; iPhone 8 Plus; 13"-os iPad Pro (M4); 12,9"-os iPad Pro (6. generáció); 12,9"-os iPad Pro (5. generáció); 12,9"-os iPad Pro (4. generáció); 12,9"-os iPad Pro (3. generáció); 12,9"-os iPad Pro (2. generáció); 12,9"-os iPad Pro (1. generáció); 11"-os iPad Pro (M4); 11"-es iPad Pro (4. generáció); 11"-es iPad Pro (3. generáció); 11"-es iPad Pro (2. generáció); 11"-es iPad Pro (1. generáció); 10,5"-es iPad Pro; 13"-es iPad Air (M2); 11"-es iPad Air (M2); iPad Air (5. generáció); iPad Air (4. generáció); iPad Air (3. generáció); iPad (10. generáció); iPad (9. generáció); iPad (8. generáció); iPad (7. generáció); iPad mini (6. generáció); iPad mini (5. generáció) töltőtok; AirPods Pro (1. generáció) MagSafe Lightning töltőtokkal; AirPods (3. generáció) MagSafe töltőtokkal; AirPods (3. generáció) Lightning töltőtokkal; AirPods vezeték nélküli töltőtokkal (2. generáció); AirPods (2. generáció); AirPods (1. generáció); Vezeték nélküli töltőtok AirPods-okhoz |
| Figyelmeztetés: | Ne használja a terméket nedves környezetben a károsodás és a tűzveszély elkerülése érdekében., A terméket az elektronikus berendezések ártalmatlanítására vonatkozó előírásoknak megfelelően kell ártalmatlanítani., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében ne nyissa ki és ne szerelje szét a készüléket. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

