Apple MacBook Air Apple M5 laptop 38,9 cm (15,3") 16 GB RAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) macOS Tahoe bézs
Kód: MOBAPPNOT0435
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Apple MacBook Air Apple M5 laptop 38,9 cm (15,3") 16 GB RAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) macOS Tahoe bézs| Processzormagok száma | 10 |
| Processzor gyártója | Alma |
| Processzor modell | M5 |
| Processzor típusa | Apple M |
| Hatékony magok | 6 |
| Processzorgeneráció | Apple iPhone 5. generáció |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió | 6.0 |
| Mobil hálózati kapcsolat | Nem |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Mobilhálózat-generáció | Nem támogatott |
| Szálhálózati technológia | Igen |
| Vezeték nélküli chip | Apple N1 |
| Teljes tárolókapacitás | 512 GB |
| Integrált kártyaolvasó | Nem |
| SSD-kapacitás | 512 GB |
| Adathordozó | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa | Nem |
| Telepített SSD-k száma | 1 |
| Kompatibilis memóriakártyák | Nem támogatott |
| Intel® Optane™ memóriamodul telepítve | Nem |
| SSD teljes kapacitása | 512 GB |
| USB tápellátás | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (min.) | 35 W |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.) | 72 W |
| Terméktípus | Laptop |
| A bevezetés hónapja | március |
| Szín | Bézs |
| A bevezetés éve | 2026 |
| Pozícionáló eszköz | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágítás | Igen |
| Numerikus billentyűk | Nem |
| Nyomásérzékelős érintőpad | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 6 |
| Mikrofon módok | Hangizoláció, széles spektrum |
| Térhatású hangzás | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok | FLAC, MP3, ALAC, AAC |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Mikrofonok száma | 3 |
| Magasság | 11,5 mm |
| Mélység | 237,6 mm |
| Súly | 1,51 kg |
| Szélesség | 340,4 mm |
| Súly csomagolással együtt | 2,34 kg |
| Csomagolási mélység | 384,5 mm |
| Csomag szélessége | 58,7 mm |
| Csomag magassága | 280,1 mm |
| Dolby technológia | Dolby Digital, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Médialejátszás | HEVC, AV1, H.264, ProRes |
| Jótállási időszak | 1 év/évek |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Apple Intelligencia | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | macOS Tahoe |
| Töltőport típusa | MagSafe 3 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód | Igen |
| Dokkolócsatlakozó | Igen |
| Thunderbolt 4 portok száma | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Igen |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| Belső memória | 16 GB |
| Memóriaformátum | Az alaplapon |
| Maximális belső memória | 16 GB |
| Integrált grafikus adapter | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell | Nem elérhető |
| Sugárkövetési gyorsulás | Igen |
| A beépített grafikus kártya támogatja a 8K felbontást | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán | Apple GPU |
| 4K támogatás integrált grafikus adapterrel | Igen |
| Integrált grafikus adaptermagok | 10 |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád | Alma |
| Memória sávszélesség (max.) | 153 GB/s |
| Integrált GPU gyártó | Alma |
| Diszkrét grafikus adapter | Nem |
| Integrált 6K grafikai támogatás | Igen |
| Javíthatósági index | 6.8 |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–35 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -25 - 45°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 0 - 90% |
| Nem üzemi magasság | 0 - 4500 m |
| Maximális szállítási magasság | 10500 méter |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 3000 méter |
| Kijelző átlója | 38,9 cm (15,3") |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Kijelző fényereje | 500 cd/m² |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző felbontása | 2880 x 1864 képpont |
| Érintőképernyő | Nem |
| A képalkotó technológia marketingneve | Folyékony retina |
| Támogatott külső kijelzők száma | 2 |
| Pixelsűrűség | 224ppi |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus), Dolby Vision, Hibrid log-gamma (HLG) |
| Kijelzőszínek száma | 1,07 milliárd szín |
| True Tone technológia | Igen |
| HDR-támogatás | Igen |
| Előlapi kamera | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD | Full HD |
| Előlapi kamera felbontása | 12 MP, 1920 x 1080 képpont |
| Akkumulátor kapacitása | 66,5 Wh |
| Folyamatos videólejátszási idő (streamelt) | 18 órakor |
| Böngészési idő (Wi-Fi) | 15 óra |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Hálózati adapter | Nem |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C – MagSafe 3 |
| Videó dekódoló motor | Igen |
| Videó kódoló motor | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák | Széles színtartomány (P3) |
| Neurális feldolgozó egység (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| NPU (neurális feldolgozó egység) magok | 16 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.78 kg |
| EAN vonalkód: | 195950695878 |
| Processzormagok száma: | 10 |
| Processzor gyártója: | Alma |
| Processzor modell: | M5 |
| Processzor típusa: | Apple M |
| Hatékony magok: | 6 |
| Processzorgeneráció: | Apple iPhone 5. generáció |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 6.0 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Igen |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Mobilhálózat-generáció: | Nem támogatott |
| Szálhálózati technológia: | Igen |
| Vezeték nélküli chip: | Apple N1 |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| Intel® Optane™ memóriamodul telepítve: | Nem |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| USB tápellátás: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (perc): | 35 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Szükséges töltési teljesítmény (max.): | 72 W |
| Terméktípus: | Laptop |
| A bevezetés hónapja: | március |
| Szín: | Bézs |
| A bevezetés éve: | 2026 |
| Pozícionáló eszköz: | Érintőpad |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Nyomásérzékelős érintőpad: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 6 |
| Mikrofon módok: | Hangizoláció, széles spektrum |
| Térhatású hangzás: | Igen |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | FLAC, MP3, ALAC, AAC |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Mikrofonok száma: | 3 |
| Magasság: | 11,5 mm |
| Mélység: | 237,6 mm |
| Súly: | 1,51 kg |
| Szélesség: | 340,4 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 2,34 kg |
| Csomagolási mélység: | 384,5 mm |
| Csomag szélessége: | 58,7 mm |
| Csomag magassága: | 280,1 mm |
| Dolby technológia: | Dolby Digital, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus |
| Médialejátszás: | HEVC, AV1, H.264, ProRes |
| Jótállási időszak: | 1 év/évek |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Apple Intelligencia: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | macOS Tahoe |
| Töltőport típusa: | MagSafe 3 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| Dokkolócsatlakozó: | Igen |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriaformátum: | Az alaplapon |
| Maximális belső memória: | 16 GB |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Sugárkövetési gyorsulás: | Igen |
| A beépített grafikus kártya támogatja a 8K felbontást: | Igen |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Apple GPU |
| 4K támogatás integrált grafikus adapterrel: | Igen |
| Integrált grafikus adaptermagok: | 10 |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Alma |
| Memória sávszélesség (max.): | 153 GB/s |
| Integrált GPU gyártó: | Alma |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált 6K grafikai támogatás: | Igen |
| Javíthatósági index: | 6.8 |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–35 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -25 - 45°C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 0 - 90% |
| Nem üzemi magasság: | 0 - 4500 m |
| Maximális szállítási magasság: | 10500 méter |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3000 m |
| Kijelző átlója: | 38,9 cm (15,3") |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző felbontása: | 2880 x 1864 képpont |
| Érintőképernyő: | Nem |
| A képalkotó technológia marketingneve: | Folyékony retina |
| Támogatott külső kijelzők száma: | 2 |
| Pixelsűrűség: | 224ppi |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10), Nagy dinamikatartomány 10+ (HDR10 Plus), Dolby Vision, Hibrid log-gamma (HLG) |
| Kijelzőszínek száma: | 1,07 milliárd szín |
| True Tone technológia: | Igen |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Előlapi kamera típusa HD: | Full HD |
| Előlapi kamera felbontása: | 12MP, 1920 x 1080 képpont |
| Akkumulátor kapacitása: | 66,5 Wh |
| Folyamatos videólejátszási idő (streamelt): | 18 órakor |
| Böngészési idő (Wi-Fi): | 15 óra |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C – MagSafe 3 |
| Videó dekódoló motor: | Igen |
| Videó kódoló motor: | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák: | Széles színtartomány (P3) |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Apple Neural Engine (ANE) |
| NPU (neurális feldolgozó egység) magok: | 16 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

