ADDVENA Taste Sensations Adult Közepes/Nagy Pulyka - száraz kutyatáp - 2,5 kg
Kód: DLPAD1KAS0026
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADDVENA Taste Sensations Adult Közepes/Nagy Pulyka - száraz kutyatáp - 2,5 kg| Súly | 2,5 kg |
| Kutyafajta | Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepestestű kutyafajta |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Általános egészség, Szorongás, Erős immunitás |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Cukormentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Gluténmentes | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Fő íz | Törökország |
| Egyéb jellemzők | Gluténmentes, Izomépítés, Csirkementes, Szorongás, Általános egészség |
| Kategória | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás | Teljes takarmány |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret | Nagytestű fajta 25 - 45 kg, Közepestestű fajta 10 - 25 kg |
| Tanács | ADDVENA Ízérzékelések |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen az étel szennyeződésének elkerülése érdekében., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu | 6,7% |
| Fehérjék | 23% |
| Nyersrost | 2,4% |
| Zsírtartalom | 13,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.55 kg |
| EAN vonalkód: | 5906395581900 |
| Súly: | 2,5 kg |
| Kutyafajta: | Minden közepes és nagytestű kutyafajta, Minden nagytestű kutyafajta, Minden közepes méretű kutyafajta |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Általános egészségi állapot, Aggódó, Erős immunitás |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Cukormentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Gluténmentes: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Fő íz: | Törökország |
| Egyéb jellemzők: | Gluténmentes, Izomépítés, Csirke nélkül, Aggódó, Általános egészségi állapot |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret: | Nagytestű 25 - 45 kg, Közepes testsúlyú 10-25 kg |
| Tanács: | ADDVENA Ízérzékelések |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. |
| Durva hamu: | 6,7% |
| Fehérjék: | 23% |
| Nyersrost: | 2,4% |
| Zsírtartalom: | 13,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

