ADDVENA Power of Nature Adult Small Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 2,5kg
Kód: DLPAD1KAS0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADDVENA Power of Nature Adult Small Mono Lamb - suché krmivo pro psy - 2,5kg| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Specifické potřeby zvířete | Kůže a srst, Pro eliminační diety, Nesnášenlivost obilovin, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Vitalita, Celkové zdraví, Potravinová alergie, Silná imunita, Snížení potravinové intolerance, Úzkostlivý, Alergický, Citlivý žaludek, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky |
| Typ balení | Taška |
| Psí plemeno | Všechna plemena malých psů |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Kategorie produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Řada | ADDVENA Power of Nature |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Forma dávkování | Pevný |
| Hlavní příchuť | Jehněčí |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Monobílkoviny, Bez lepku, Podpora trávení |
| Kategorie | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Varování | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel | 7,3% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubá vláknina | 3,7% |
| Bílkoviny | 28% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.57 kg |
| EAN vonalkód: | 5906395581474 |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Specifické potřeby zvířete: | Kůže a srst, Pro eliminační diety, Nesnášenlivost obilovin, Ochrana svalové hmoty, Ochrana trávicího traktu, Vitalita, Celkové zdraví, Potravinová alergie, Silná imunita, Snížení potravinové intolerance, Úzkostlivý, Alergický, Citlivý žaludek, Správné trávení, Zlepšení zdraví pokožky |
| Typ balení: | Taška |
| Psí plemeno: | Všechna plemena malých psů |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| Kategorie produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Řada: | ADDVENA Power of Nature |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Hlavní příchuť: | Jehněčí |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav, Budování svalů, Monobílkoviny, Bez lepku, Podpora trávení |
| Kategorie: | Pro vašeho psa |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Varování: | Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření., Zajistěte, aby miska pro psa byla vždy čistá, aby nedošlo ke kontaminaci krmiva., Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu. |
| Hrubý popel: | 7,3% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubá vláknina: | 3,7% |
| Bílkoviny: | 28% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

