ADDVENA Power of Nature Adult Small Mono Bárány - száraz kutyatáp - 2,5 kg
Kód: DLPAD1KAS0005
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADDVENA Power of Nature Adult Small Mono Bárány - száraz kutyatáp - 2,5 kg| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Az állat speciális igényei | Izomtömeg-védelem, Eliminációs diétákhoz, Bőr és szőrzet, Emésztőrendszer védelme, Szorongás, Allergiás, Érzékeny gyomor, Vitalitás, Általános egészség, Gabonaintolerancia, Erős immunitás, Megfelelő emésztés, Bőregészség javítása, Ételallergia, Ételintolerancia csökkentése |
| Súly | 2,5 kg |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Gluténmentes | Igen |
| Tanács | ADDVENA A természet ereje |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Szójamentes | Igen |
| Egyéb jellemzők | Monoproteinek, Általános egészség, Ételérzékenység, Csirkementes, Haj- és bőrápoló, Gabonamentes, Immunrendszer támogatás, Izomépítés, Emésztés támogatása, Gluténmentes |
| Kategória | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Cukormentes | Igen |
| Fő íz | Bárány |
| Figyelmeztetés | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson található utasításoknak megfelelően az ajánlott eledelmennyiséget. Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az eledel szennyeződését. |
| Durva hamu | 7,3% |
| Zsírtartalom | 15% |
| Fehérjék | 28% |
| Nyersrost | 3,7% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.57 kg |
| EAN vonalkód: | 5906395581474 |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Az állat speciális igényei: | Izomtömeg-védelem, Eliminációs diétákhoz, Bőr és szőrzet, Az emésztőrendszer védelme, Aggódó, Allergiás, Érzékeny gyomor, Életerő, Általános egészségi állapot, Gabonaintolerancia, Erős immunitás, Megfelelő emésztés, A bőr egészségének javítása, Ételallergia, Az ételintolerancia csökkentése |
| Súly: | 2,5 kg |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Gluténmentes: | Igen |
| Tanács: | ADDVENA A természet ereje |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Szójamentes: | Igen |
| Egyéb jellemzők: | Monoproteinek, Általános egészségi állapot, Ételtúlérzékenység, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Izomépítés, Emésztés támogatása, Gluténmentes |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Cukormentes: | Igen |
| Fő íz: | Bárány |
| Figyelmeztetés: | Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően., Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. |
| Durva hamu: | 7,3% |
| Zsírtartalom: | 15% |
| Fehérjék: | 28% |
| Nyersrost: | 3,7% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

