ADDVENA Boosted by superfoods Adult Small Beef - száraz kutyatáp - 2,5 kg
Kód: DLPAD1KAS0020
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ADDVENA Boosted by superfoods Adult Small Beef - száraz kutyatáp - 2,5 kg| Kategória | A kutyádnak |
| Állatorvosi besorolás | Teljes takarmány |
| Tanács | ADDVENA Szuperélelmiszerek által fokozva |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Adagolási forma | Szilárd |
| Az állat kora | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül | Igen |
| Termékkategória | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők | Izomépítés, Általános egészség, Csirkementes, Haj- és bőrbarát, Gabonamentes, Immunrendszer-támogatás, Emésztési támogatás, Gluténmentes, Ételérzékenység |
| Gluténmentes | Igen |
| Szójamentes | Igen |
| Fő íz | Marhahús |
| Csomagolás típusa | Táska |
| Cukormentes | Igen |
| Az állat speciális igényei | Gabonaintolerancia, Bőr és szőrzet, Általános egészség, Megfelelő emésztés, Szorongás, Érzékeny gyomor, Izomtömeg-védelem, Emésztőrendszer-védelem, Erős immunitás |
| Súly | 2,5 kg |
| Kutyafajta | Minden kistestű kutyafajta |
| Figyelmeztetés | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését. Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó. Kövesse a csomagoláson feltüntetett ajánlott eledelmennyiséget. |
| Zsírtartalom | 15,1% |
| Durva hamu | 6,2% |
| Nedvességtartalom | 8% |
| Nyersrost | 2,9% |
| Fehérjék | 28,1% |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| Súly: | 2.54 kg |
| EAN vonalkód: | 5906395581849 |
| Kategória: | A kutyádnak |
| Állatorvosi osztályozás: | Teljes takarmány |
| Tanács: | ADDVENA Szuperélelmiszerek által fokozva |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Adagolási forma: | Szilárd |
| Az állat kora: | Felnőttek |
| Mesterséges színezékek nélkül: | Igen |
| Termékkategória: | Száraz étel |
| Egyéb jellemzők: | Izomépítés, Általános egészségi állapot, Csirke nélkül, Haj és bőr, Gabonamentes, Immunitás támogatás, Emésztés támogatása, Gluténmentes, Ételtúlérzékenység |
| Gluténmentes: | Igen |
| Szójamentes: | Igen |
| Fő íz: | Marhahús |
| Csomagolás típusa: | Táska |
| Cukormentes: | Igen |
| Az állat speciális igényei: | Gabonaintolerancia, Bőr és szőrzet, Általános egészségi állapot, Megfelelő emésztés, Aggódó, Érzékeny gyomor, Izomtömeg-védelem, Az emésztőrendszer védelme, Erős immunitás |
| Súly: | 2,5 kg |
| Kutyafajta: | Minden kistestű kutyafajta |
| Figyelmeztetés: | Ügyeljen arra, hogy a kutya tálja mindig tiszta legyen, hogy elkerülje az étel szennyeződését., Száraz, hűvös, közvetlen napfénytől védett helyen tárolandó., Kövesse az ajánlott ételmennyiséget a csomagoláson található utasításoknak megfelelően. |
| Zsírtartalom: | 15,1% |
| Durva hamu: | 6,2% |
| Nedvességtartalom: | 8% |
| Nyersrost: | 2,9% |
| Fehérjék: | 28,1% |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

