Activejet AJE-MEGAN Gold stropní osvětlení LED 35 W
Kód: OSWACJLSU0043
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Activejet AJE-MEGAN Gold stropní osvětlení LED 35 W| Typ zdroje | AC |
| Způsob uchycení | Zarovnané |
| Vhodné pro venkovní použití | Ne |
| Barva | Zlato |
| Vhodné pro použití uvnitř | Ano |
| Pokoj | Univerzální, Chodba, Ložnice, Kancelář, Obývací pokoj |
| Styl osvětlení | Současné |
| Certifikace | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Kód rodiny lampy | MEGAN |
| Včetně žárovky (žárovek) | Ano |
| Svítivost | 4000 lm |
| Typ žárovky | LED |
| Světlá barva | Neutrální bílá |
| Teplota barev | 4000 K |
| Celkový příkon | 35 W |
| Varování | Před údržbou se ujistěte, že je výrobek zcela vychladlý., Instalaci by měl provádět pouze kvalifikovaný elektrikář., Před instalací odpojte výrobek od zdroje napájení. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ceiling lights |
|---|---|
| Súly: | 1.74 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443390893 |
| Forrás típusa: | Légkondicionáló |
| Rögzítési módszer: | Igazítva |
| Kültéri használatra alkalmas: | Nem |
| Szín: | Arany |
| Beltéri használatra alkalmas: | Igen |
| Szoba: | Egyetemes, Folyosó, Hálószoba, Hivatal, Nappali |
| Világítási stílus: | Jelenlegi |
| Tanúsítvány: | ISO 9001, ISO 14001, CE, RoHS |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Lámpacsalád kódja: | MEGAN |
| Izzóval/izzókkal együtt: | Igen |
| Fényesség: | 4000 lumen |
| Izzó típusa: | JÉG |
| Világos szín: | Semleges fehér |
| Színhőmérséklet: | 4000K |
| Teljes energiafogyasztás: | 35 W |
| Figyelmeztetés: | Karbantartás előtt győződjön meg róla, hogy a termék teljesen lehűlt., A telepítést csak szakképzett villanyszerelő végezheti., Telepítés előtt válassza le a terméket az áramforrásról. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

