ZORAKI R1-K6L BAS jelzőrevolver, 2.5" kaliberű, .22 hosszú, fekete (R1256BMP-BAS)
Kód: OBRZOKBHU0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ZORAKI R1-K6L BAS jelzőrevolver, 2.5" kaliberű, .22 hosszú, fekete (R1256BMP-BAS)| Súly | 710 g |
| Hossz | 187 mm |
| Hossz (cm) (külső karton) | 1 cm (hordó) |
| Magasság | 140 mm |
| (cdm) Lövedékek száma | 6 |
| Biztonsági kapcsoló | Manuálisan |
| Származási ország | Törökország |
| Kaliber | 6 mm |
| Légpuska típus | CO2-energia |
| Kimeneti energia | Akár 17 J |
| Ágy | Polimer |
| A lövés típusa | Diabolo (gomba alakú, lapos vagy hegyes) |
| Szín | Fekete |
| Figyelmeztetés | A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne célozzon emberekre vagy állatokra. |
| Anyag | Technopolimer, fém |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bump weapons |
|---|---|
| Súly: | 0.9 kg |
| EAN vonalkód: | 5902944176504 |
| Súly: | 710 g |
| Hossz: | 187 mm |
| Hossz (cm) (külső karton): | 1 cm (hordó) |
| Magasság: | 140 mm |
| (cdm) Lövedékek száma: | 6 |
| Biztonsági kapcsoló: | Manuálisan |
| Származási ország: | Törökország |
| Kaliber: | 6 mm |
| Légpuska típus: | CO2-energia |
| Kimeneti energia: | Akár 17 J |
| Ágy: | Polimer |
| A lövés típusa: | Diabolo (gomba alakú, lapos vagy hegyes) |
| Szín: | Fekete |
| Figyelmeztetés: | A lőszert biztonságosan tárolja, és kerülje a nyílt lánggal való érintkezést., Gyermekektől elzárva tartandó., Ne célozzon emberekre vagy állatokra. |
| Anyag: | Technopolimer, Fém |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

