Zolux Přepravka pro domácí zvířata Gulliver 3 Delux
Kód: DLZZOUTRA0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zolux Přepravka pro domácí zvířata Gulliver 3 Delux| Barva | Šedá |
| Typ produktu | Přepravka pro domácí zvířata |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Sezónní nabídka | Léto s vaším domácím mazlíčkem, Jarní |
| Držadlo | Ano |
| Velikost plemene | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Kategorie produktu | Transportér |
| Typ zvířete | Kočka |
| Materiál | Kov, Plast |
| Šířka | 380 mm |
| Hloubka | 610 mm |
| Výška | 400 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Varování | Zajistěte, aby byla klec nebo přepravka během přepravy řádně zajištěna., Nenechávejte domácí zvířata v uzavřené kleci nebo přepravce delší dobu bez dozoru., Pravidelně kontrolujte technický stav dveří a zámků. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages and transporters |
|---|---|
| Súly: | 2.028 kg |
| EAN vonalkód: | 8003507973312 |
| Barva: | Šedá |
| Typ produktu: | Přepravka pro domácí zvířata |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Sezónní nabídka: | Léto s vaším domácím mazlíčkem, Jarní |
| Držadlo: | Ano |
| Velikost plemene: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Jednoduché čištění: | Ano |
| Kategorie produktu: | Transportér |
| Typ zvířete: | Kočka |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Šířka: | 380 mm |
| Hloubka: | 610 mm |
| Výška: | 400 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
| Varování: | Zajistěte, aby byla klec nebo přepravka během přepravy řádně zajištěna., Nenechávejte domácí zvířata v uzavřené kleci nebo přepravce delší dobu bez dozoru., Pravidelně kontrolujte technický stav dveří a zámků. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

