Zolux Pet Crate Gulliver 3 Delux
Kód: DLZZOUTRA0013
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Zolux Pet Crate Gulliver 3 Delux| Terméktípus | Kisállat-ketrec |
| Könnyű tisztítás | Igen |
| Szín | Szürke |
| Fogantyú | Igen |
| Állattípus | Macska |
| Anyag | Fém, Műanyag |
| Termékkategória | Szállítmányozó |
| Súlytartomány | 2 kg - 4,9 kg |
| Szezonális ajánlat | Nyár a háziállatoddal, tavasz |
| Kategória | Macskáknak, kutyáknak |
| Fajtaméret | Kistestű 5-10 kg |
| Szélesség | 380 mm |
| Magasság | 400 mm |
| Mélység | 610 mm |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne hagyja a háziállatokat hosszabb ideig zárt ketrecben vagy szállítóeszközben felügyelet nélkül. Szállítás közben győződjön meg arról, hogy a ketrec vagy a szállítóeszköz megfelelően rögzítve van. Rendszeresen ellenőrizze az ajtók és zárak műszaki állapotát. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Cages and transporters |
|---|---|
| Súly: | 2.028 kg |
| EAN vonalkód: | 8003507973312 |
| Terméktípus: | Kisállat-ketrec |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Szín: | Szürke |
| Fogantyú: | Igen |
| Állattípus: | Macska |
| Anyag: | Fém, Műanyag |
| Termékkategória: | Szállítmányozó |
| Súlytartomány: | 2 kg - 4,9 kg |
| Szezonális ajánlat: | Nyár a háziállatoddal, Tavaszi |
| Kategória: | Macskák számára, A kutyádnak |
| Fajtaméret: | Kistestű 5-10 kg |
| Szélesség: | 380 mm |
| Magasság: | 400 mm |
| Mélység: | 610 mm |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne hagyja a háziállatokat hosszabb ideig felügyelet nélkül zárt ketrecben vagy szállítóeszközben., Szállítás közben ügyeljen arra, hogy a ketrec vagy láda megfelelően rögzítve legyen., Rendszeresen ellenőrizze az ajtók és zárak műszaki állapotát. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

